Samsung Galaxy S5 (SM-G9006V) Türkçe+Playstore?

Başlatan deneysim, 25 Şubat 2020, 11:02:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Samsung Galaxy S5 (SM-G9006V)  Türkçe+Playstore?

Arkdaşlar bu telefona sammobile den 6.0.1 stockrom yükledim. Playstore yok, dil türkçe değil. Playstore.apk yükleniyor fakat açılmıyor. Ne yaptıysam olmadı. :yardimyardim:  :yardimyardim:
Linkback: Samsung Galaxy S5 (SM-G9006V) Türkçe+Playstore?
  • Gösterim 5,398 
  • Replika Galaxy S5 Firmware Rom
  • 24 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Hocam telefona bu romu kurdum playstore yine yok.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap[url="http://Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap]Samsung Galaxy S5 SM-G9006V install lineage 15.1 + Playstore - YouTube[/url]

Hocam telefona bu romu kurdum playstore yine yok.
Sizin bu kurmus oldugunuz rom replika telefon degil orjinal s5 size uygun romu aksama link olarak verecegim

Edit : buyurun  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap!rpdTCDYI!xqQAWMYEk9bzoznsk7rJr9Irggv0PmYBXU9-z52x_jo

• Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

1-Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
    2.Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
    SM-G900F  Bu romları yemiyor hocam.
    SM-G9006V Bu romları yiyiyor.

900F ile başlayan bir tom yükleyebilsem bence sorun çözülecek ama maalesef yemiyor.

Bu telefon 5.0.1 de türkçeydi ve playstore vardı sürümü 6.0.1 yükselttimhepsi gitti. Hayret ettiğim nokta bu cihaza nasıl playstore ve rom yüklemişler anladım. günlerdir denemediğim yöntem kalmadı.

Bide romu odin ile flash lıyorum acaba rom yememe sebebi flas tool olabilirmi?

merhaba tam olarak sorununuz nedir ekran resmi atarsanız konu hakkında bildirim yardımcı olabiliriz
    Payşatığım dosyaları telefonunuza yüklerseniz veya işlemleri uygularsanız tüm sorumluluğu almışsınız demektir.
    Ben ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap ailesi hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious