ROOT Atarken Sorun

Başlatan trgeneral, 22 Temmuz 2014, 04:07:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar Root attım sonra telefon açıldı. tekrar bi reset attım S4 Mini yazısı geliyor sonra kapanıp tekrar açılıyor. bunu nasıl düzelticeğiz
Linkback: ROOT Atarken Sorun
  • Gösterim 6,195 
  • MTK Root Geliştirme ve sorunları
  • 5 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Arkadaşlar Root attım sonra telefon açıldı. tekrar bi reset attım S4 Mini yazısı geliyor sonra kapanıp tekrar açılıyor. bunu nasıl düzelticeğiz
Telefonu Recovery Modda Aç Wipe data Factory Reset Yap Reboot Yap Düzelir.
Yada Ses Kısma Home Power Tuşlarına Sırasıyla Bas Çince Factory Mod Açılacak,
O Çince Yazıların En Uzunu Olan Varya Onun Altındakine Gel ve Home Yada Power Hangisi İle Seçebiliyorsa Seç (YADA Clear EMMC Yada EMMC Yazısı Varsa Seç,
Bu Telefonunu Fabrıka Ayarlarına Yukler.İmeini Not Yapmayı Unutma.
*Bilgi Paylaştıkça Çoğalır*

hacı abi yapmaya çalıstım onları anca Girmiyor o modlara

hacı abi yapmaya çalıstım onları anca Girmiyor o modlara
Elinde Kendi Yedeğin Varsa SP FLASH TOOL V5 1352.01 Versiyonunu İndir Preloader Tikini Kaldır Önce Format Sonra Download İle Yukle.
USB V Com Driver All MTK Driver PDANET Android Bunları Pc ' Ye Yukle Yoksa Flash Tool Teli Görmez.
Simdi Vaktım Yok Yazamıyorum Sen Google Den Kendin Sunu Bul O Talımatlara Göre Yukle>>>>>>Kapanan Açılmayan Telefona SP Flash Tool İle Rom Yukleme Talımatı Arat Bul Uygula.

hocam elimde yedek rom yok uygun bi rom nasıl bulacagiz

hocam elimde yedek rom yok uygun bi rom nasıl bulacagiz
Forumdaki Romları Denedin mi.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious