samsung s3 cift hattlı

Başlatan suvariii, 17 Temmuz 2014, 19:16:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

model:gtl9300
android versiyon:4.1.9
ana bant sürümü:mauo.11amd.w11.50.sp.v20.2012/08/13 14:46
kernel sürümü :3.0.13
1211v72
sunfeb3 16:11:02 cst 2013
üretim numarası ımm76d.gt-l9300zsale9
custom build version
1359856456
buna uygun rom lazım yenilik lazım buna ne gibi özellikler yükleye biliriz arkadaşlar
Linkback: samsung s3 cift hattlı
  • Gösterim 4,356 
  • Replika MTK Clon Samsung s3 ( Rom )
  • 4 Yanıtlar

CVP VEREM YOKMU ACABA BEKLEMEDEYİMDE CWM NE DİR NE İŞE YARIYOR YÜKLEMELİMİYİM

slm arkadaşlar bi türlü konu açma yeri bulamadım :) bana acıl yardım gerek galeri odex dosyası silindi başka galeri programını sistem dosyası yapayım dedim birden telefon dedi maalesef sist arayüzü durdu deyip duruyor bildirm cubugu yok son uygulamalr yok yardım tekyurek lütfen

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
CVP VEREM YOKMU ACABA BEKLEMEDEYİMDE CWM NE DİR NE İŞE YARIYOR YÜKLEMELİMİYİM

Arkadaşım forumda bu konular hakkında fazlasıyla bilgi var arama çubuğunu kullanman yeterli.Araştır takıldığın yerde yazarsın yardımcı olmaya çalışırız.

slm arkadaşlar bi türlü konu açma yeri bulamadım :) bana acıl yardım gerek galeri odex dosyası silindi başka galeri programını sistem dosyası yapayım dedim birden telefon dedi maalesef sist arayüzü durdu deyip duruyor bildirm cubugu yok son uygulamalr yok yardım tekyurek lütfen

Arkadaşım sanırım sen bide systemuı yi'de silmişsin yedeğin yoksa telefonuna uyumlu rom bulup yüklemen lazım.Yada romu ayıklayıp içinden lazım olan dosyaları alabilirsin.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

yok systemui silmedim  systemui  ile systemui odex dosyası duruyor teli dün telefncya verdim dedim rom atılması gerek gitcem şimdi bakayım  yapmış mı ya ben bu siteden bakarak teli root yapamadım yoksa kendim rom atcaktm

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious