REPLİKA MTK SERİLERİ GÖÇEN CİHAZLARA ÖZEL DESTEK

Başlatan alpina, 16 Temmuz 2014, 03:19:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba arkadaşlar yukleme sonrası brich olmuş yükleme olmuyan cihazlarınızın JİTAG İle Partıon oluşturularak yeniden yükleme konumuna getiriyoruz İDDA EDİYORUZ SIFIRDAN ROM YAPIYORUZ VE JİTAG YAPIYORUZ VOLCANO BOX VE RİF BOX İLE ölü telefonu diriltiyoruz yeterki bilinçsiz mudahale gôrmesin iletişim SMS YOLU İLE YAPILIR 0542.763.72.72
Linkback: REPLİKA MTK SERİLERİ GÖÇEN CİHAZLARA ÖZEL DESTEK
  • Gösterim 5,786 
  • Mediatek -İşlemciler- Anlatımlar
  • 5 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Cep telefonu servis Ağı

Yakında özel yükleme videoları yayımlayacağım JİTAG İşlemleri nasıl olur ve nedir ne işe yarar bir bir yayımlayacağım herkesin bilgilendirmek ve dikkatli yükleme nasıl olur videolu anlatım yapacağım
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Cep telefonu servis Ağı

dostum şimdi msj attım size.cihazım çöktü yanlış romdan bilgileri profilimde var ne kadara yaparsınız

jiayu s2 var mtk 6592 işlemciye sahip telefon hiç açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz ucreti neyse vermeye hazırım yeterki düzelsin

Model numarası:SM-N9000

Android sürümü:4.4.2

Anabant sürümü:N9000ZCUBMI3

Çekirdek sürümü:3.4.0-1590669
SE.İNFRA@R0304-14#1
Wed Sep 11 23.59.42 KST 2013

Derleme numarası:JSS15J.N9000ZCUBMI5

Arkadaşlar buna uygun rom veya root var mıdır cmw dosyası boş hiçbir yerde bulamadım bunla ilgili işe yarar bir bilgi

selam kardesler baslıga bakarak girdim ama sanırım hiçbir hareket yok.yada mail yoluyla haberleşiliyor.Diyerek yazıyorum.
elimde jiayu g2  1gb rom lu mtk 6577 telefonumuz var arkadaşım rom atarken cihaz gitmiş dahada acılmamıi.hatta kapalı olunca pil şarz ediyor dahi yok sanırım ölmüş bu velet buna nasıl bir şey yapmalıyım ki hayata geri döndürebilyim.
Emeği geçen arakadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious