SPflashtool tepki vermiyor

Başlatan serdartt18, 03 Eylül 2017, 21:58:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar Discovery 2 çift hatlı cihaza sahibim bugün itibarı ile açılmıyor artık pc görüyor. Ve rom yüklemem gerekiyor gerekli rom indirdim driverlar tamam. Spflashtool açıyorum scatter dosyasını gösteriyorum.Fakat ilerleme yada herhangi tepki alamıyorum.Aygıt yöneticisinde ise com port olarak görüyor cihazımı ne yapmam gerek anlayamadım.

Linkback: SPflashtool tepki vermiyor
  • Gösterim 2,548 
  • General Mobile Discovery Rom , Root
  • 5 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapPC görüyor.
bilgisayarda aygıt yöneticisinde, yanında sarı ünlem işareti olan herhangi bir aygıt varmı?

hayır öyle bir işaret yok windows 10 kullanıyorum.Bilgisayar com port olarak görüyor telefonu

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

usb sürücüleri  olmadıgından flash tool programı tanımıya bilir  şu sürücüleri deneyin

: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz