MTK 6580 IMEI Değişimi

Başlatan mviates78, 27 Ağustos 2017, 11:56:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

selamlar model olarak 16 plus  android smart phone  mtk 6580 bir telefon getirttim çinden  ..bunun  imei ni nasıl değiştiririm elimde eski imei ler var ..bana sırasıyla ne yapacağımı anlatabilen varsa sevinirim ..teşekkürler

Linkback: MTK 6580 IMEI Değişimi
  • Gösterim 4,374 
  • Rom yapımı ile ilgili döküman ve program paylaşımı
  • 6 Yanıtlar

google playden

mtk engineering mode start prograamını yükleyin

programı açın

mtk settings e girin oradan

GPRS bölümüne girin imei yi göreceksiniz değiştirin

Write IMEI tuşuna basın işlem tamam diyecek

sonra oradan geri tuşu ile çıkın telefonu yeniden başlatın

tamamdır.

yanıt için teşekkürler   mtk settıngs e bastığımda  ...cannot find.engineering mode app mediatek chipset is mandatory and.stock rom must be ınstalled.....uyarısı çıkıyor :yardimyardim:

telefonun model no 16 plus
android sürümü5.1
çekirdek sürümü ..3.10.65
android 5.1
mtk 6580

enteresan ilk defa görüyorum bu hatayı

telefon model no 16 plus derken

bu telefon replikaysa neyin replikası yok çin markası ise markası ne acaba?

root atarak mk droid ile imei yazmayı denediniz mi?

hepsini denedim ....epey uğraştım işte çaresi..root falan gerekmiyor ..engineer mode test tool diye bir program buldum telefona attım bu telefona ait kodları veriyor  bu sayede engineer moda giriyor  sayfanın sonunda  yani en altta imei değiştirme var  imeileri yazıp cihazı yeniden başlatmak yeterli oldu...mobiluncle ile .girilmiyordu ....selamlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapHepsini denedim. Epey uğraştım işte çaresi. Root falan gerekmiyor. Engineer Mode Test Tool diye bir program buldum, telefona attım.  Bu telefona ait kodları veriyor. Bu sayede Engineer Moda giriyor.

Sorunun çözüldüğüne sevindim.
Zaten replikaların hepsinde ya Engineer Mod ile yada MTK Droid Tools ile IMEI değiştirilir. Saygılar.  :neseliiii:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious