Samsung Galaxy S8 için Stok Rom Yazılımını İndirin

Başlatan Tekyürek, 25 Mayıs 2017, 02:04:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Samsung Galaxy S8 için Stok Rom Yazılımını İndirin (Tüm Ülkeler) .Bizim tüm Samsung Galaxy S8 SM-G950F, SM-G950N, SM-G950U, SM-G950W için stok yazılımın (ROM) tam listesini paylaşacağız.

Samsung Galaxy S8 henüz resmi olarak piyasaya sürülmedi ve buna çok fazla talep var. İnsanlar, en son Samsung amiral gemisinin piyasaya çıkmasını bekliyorlar. Bu yazı, Galaxy S8 cihazlarında gelen orijinal borsa ürün yazılımıyla ilgilenmek isteyen kişiler içindir.

Tüm Galaxy cihazları, teknolojinin en iyi örneklerinden bazılarıdır. Ancak bu inanılmaz telefonlar bazen ekran donma, kamera arızaları, önyükleme döngüsü veya yanıt vermeyen dokunuş gibi sorunlarla yüzleşebilir. Bu tür sorunlarla yüzleşmekten bıkıp fabrika ayarlarını sıfırlamak veya Samsung Galaxy S8'de Stok Ürün Yazılımı kurmak istiyorsanız bu kılavuz orijinal ürün yazılımına geri dönmeniz bu küçük sorunlardan bazılarını düzeltmenize yardımcı olabilir.
,,

Samsung Galaxy S8'de stok yazılımını kurarak ekran donma, açılış döngüsü, hoşgeldiniz ekranında sıkışmış, hatta bazı durumlarda telefonunuzu unbrick gibi sorunları çözebilirsiniz. Resmi Galaxy S8 ürün yazılımı yakında çıkacak ve birçok bölge için hazır olacak. Burada, Samsung Galaxy S8'inize Stok Firmware'i nasıl kuracağınız konusunda adım adım prosedür vereceğiniz bir kılavuz bulunmaktadır.

Stok Firmware nasıl indirilir ve kurulur Samsung Galaxy S8'de:

Bu işlem oldukça basit, ancak bu işlemi başlatmadan önce bazı ön koşulları yerine getirmeniz ve süreci tamamlamak için gerekli olan bazı yazılımları indirmeniz gerekecek.

Ön Gereksinimler:

Temel verilerinizdeki, dosyalarınızdaki kişilerin ve diğer belgelerinizin köklendirme esnasında olduğu gibi yedeklenmesini unutmayın, tüm verileriniz silinir.
    Pilinizin yüzdesini% 50'den fazla tutun.

Samsung Galaxy S8 için Stok Rom indirin

Galaxy S8 SM-G950F – Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Galaxy S8 SM-G950N – Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Galaxy S8 SM-G950U – Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Galaxy S8 SM-G950W – Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Samsung Galaxy S8 için Stok Firmware Nasıl Kurulur?

Linkback: Samsung Galaxy S8 için Stok Rom Yazılımını İndirin
  • Gösterim 2,001 
  • Samsung Galaxy S8 +Plus S9 + Plus S10 +plus S20-S21+Ultra S22Ultra
  • 5 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

selamlar bende SM G-950  VAR  U-F-W-N  gibi harfler yok   hangisini yüklemem gerekir veya bunlar olmazmı NOT.  lcd driverin mtk droid tools ile bir türlü alamadım renk sarıda kalıyor defalar ca rotladım  sıfırladım ne yaptıysam olmadı  bu konudada yardımcı olursanız memnun olurum saygılar

Rom yuklemeden root u kaldirabilirsiniz  rom yuklemeniz sart degilElinizdeki telefon orjinalmi

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapRom yuklemeden root u kaldirabilirsiniz  rom yuklemeniz sart degilElinizdeki telefon orjinalmi
hayır orjinal değil bire bir replika geçiyor 16  gb hafıza.

yeniden selam aslında neden rom yüklemeye çalıştığımı söyleyim  telefonun hızı kamerası hafızası herşeyi mükemmel uygulamalarda hiç bir sıkıntı yok fakat  telefonuma arama geldiği zaman veya ben arama yaptığımda konuşma biter bitmez telefonun ekranı kararıyor ve resetlemem gerekiyor kapatıp açıyorum veya kendi kapanıp açılıyor aynı olay whatshap  sesli aramalarımdada oluyor.   saygılar...

bu bölüm  orjinal telefonlar bölümü  replika telefon bölümü şurası : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

oraya konu acınız

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious