[TR]iPhone7 ROM v0.1.3 ML7G2CH/A-unsalicmez

Başlatan Ünsal İçmez, 14 Mayıs 2017, 15:39:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba arkadaşlar..
MT6580 ve iPhone7 ML7G2CH/A modeli için "Stock Rom" üzerine inşa ettiğim Rom'dur..
S206_7_EN_v0.1.3' ün üzerine düzenlenmiştir ve en güncel halidir..
Romda gözle görülen yada görülmeyen bi çok işlem yapılmıştır ve tamamen türkçe haldedir..
Twrp recovery yüklü olarak gelir ve rom rootludur , extra supersu veya superuser vb uygulamalar kurmanıza gerek yoktur..
Romda OTA güncellemeleri tamamen kapattım.!
Sp Flash Tool haldedir spden direk yükleyebilirsiniz..
Bende imei silmiyor ama siz kesinlikle imeinizi en azından not alın ne olur ne olmaz..
YÜKLEMEDEN ÖNCE KESİNLİKLE YEDEK ALIN VE YÜKLERKEN MODELE DİKKAT EDİN SORUMLULUK KESİNLİKLE KABUL ETMEM..!!!

Link:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

• Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

• Linkback: [TR]iPhone7 ROM v0.1.3 ML7G2CH/A-unsalicmez
    • Gösterim 6,176 
    •  MTK İphone 7 iPhone 8 ,iPhone x ,iPhone XR, XS ve XS Max
    • 13 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yaphocam link i göremedik :aglamaneolusddr: 

Upload etmek için biraz geciktim.
    Linki paylaşıcam ama düzenleyemiyorum konuyu neden?
    Neyse ben burada paylaşayım yetkliler konuya eklerler.
    Güle güle kullanın..

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapUpload etmek için biraz geciktim.
    Linki paylaşıcam ama düzenleyemiyorum konuyu neden?
    Neyse ben burada paylaşayım yetkliler konuya eklerler.
    Güle güle kullanın..

hay senden ALLAH razı olsun emi ustam
    uyduk birinin aklına root edelim dedik makinalar çökünce yardımıda kesti hahahahah
     2 tane birden cihazım yatıyordu bu gün canlandılar

hocam bu rom aynı özellikte iphone 7 plus için olurmu ?

bu romu telefona sp flas tol ile yüklerken hangi adımları izliyeceğiz bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim

pc nize  usb driverleri kurup sp flash tool ile yükliceksiniz  aslında  cok kolay 
    burada video u anlatımlar var : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yappc nize  usb driverleri kurup sp flash tool ile yükliceksiniz  aslında  cok kolay 
    burada video u anlatımlar var : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

hocam telefon iphone 7 replika bilgisayara telefonun driverlerini kurdum sp flas tol programına tanıttım romu telefonu usb ile pc ye bağlarken telefondan yapmamız gereken bir adım varmı yoksa telefonu kapalı şekilde pc ye bağlamamız yeterli olacakmı

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious