ilginç bir sorun çözemedim lütfen yardım ediniz

Başlatan makgunes, 29 Nisan 2017, 18:24:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

merhaba arkadaşlar htc v5 model cihazıma rom attım buraya kadar herşey normal lakin titanium backeple gereksizleri sileyim derken alarm ve müzik uygulamalarını silince bu sefer telefon şuan usbde sadeec şarj ediyor yeni rom atayım dedim cmw den olmuyor usb de çalışmıyor çalışıyor ama pc yi görmüyor sanırım senkronize sorunu var rica edersem bir yardımcı olsanız buna nasıl yeniden rom atabilirim bu vaziyette

Not: Müzik ve alarm yanlışlıkla silindi :(
Linkback: ilginç bir sorun çözemedim lütfen yardım ediniz
  • Gösterim 4,875 
  • Samsung Replika MTK6572_6589_5.İnç Firmware Rom
  • 8 Yanıtlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapMüzik ve alarm yanlışlıkla silindi :(

Kardeşim geçmiş olsun.müzik ve alarmın silinmesi bilgisayarın telefonu görmesine engel olamaz.bilgisayarına htcnin driverlarini sorunsuz kur.telefonuna Wipedata/factoryreset at.olmazsa USB kablonu kontrol et kopukluk varmı diye yada USB kablosunu taktığın girişi değiştir.olmazsa önemli verilerini yemekle htcnin stock fabrika romunu geri yükle Buda çare olmazsa şarj soketini bir tamirciye göster.saygılar. :love:

merhaba öncelikle cevabınız için teşekkürler yaptıklarımı sırayla sayayım

1. şarj kablolarını denedim 4 tane usb kablosuyla denedim  hiçbirinden sonuç alamadım orjinal samsung duosa taktıgımda pc görüyor.Ama bu benim replikada nafile

2.marketten usb ile olan proğramları yükleyip denememde sonuç vermedi.

3.Cmw den yüklüyeyim dedim zipli bir şekilde hafıza kartına attım cmw den görüyorda ama yüklemeye geldiğinde hata veriyor.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Kardeşim geçmiş olsun.müzik ve alarmın silinmesi bilgisayarın telefonu görmesine engel olamaz.bilgisayarına htcnin driverlarini sorunsuz kur.telefonuna Wipedata/factoryreset at.olmazsa USB kablonu kontrol et kopukluk varmı diye yada USB kablosunu taktığın girişi değiştir.olmazsa önemli verilerini yemekle htcnin stock fabrika romunu geri yükle Buda çare olmazsa şarj soketini bir tamirciye göster.saygılar. :love:

usb görmeden nasıl stok romunu kurayım asıl sorunda bu zaten usbnin görmemesi görse droidtollsdan basıcam romu kurtulacağım.

Kardeşim elinde stock mtkdroid yedeğin varsa vede MTK driverlerin tamamsa pc nin telefonu açıkken görmemesi önemli değil.kapat telefonu sök usbyi pcde aç spflash toolu ve kendi yedeginin klasorunde scatter dosyani seç download seçeneğini tıkla telefonun ses açma veya ses kısma tuşuna basılı tut USB tak başlasın yükleme.Tabi bu arada sendeki mtkdroid yedeginin spflash tool ile yuklenilebilir hale getirmek lazım.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Kardeşim elinde stock mtkdroid yedeğin varsa vede MTK driverlerin tamamsa pc nin telefonu açıkken görmemesi önemli değil.kapat telefonu sök usbyi pcde aç spflash toolu ve kendi yedeginin klasorunde scatter dosyani seç download seçeneğini tıkla telefonun ses açma veya ses kısma tuşuna basılı tut USB tak başlasın yükleme.Tabi bu arada sendeki mtkdroid yedeginin spflash tool ile yuklenilebilir hale getirmek lazım.

dediğin scarter dosyası klasörün içinde var allah  rızası için nasıl yapıcağımı anladım lakin elimdekiyle bu olurmu dediğin

bu arada bende yedek yok sadece rom var scarter dosyalı dediklerini yaptım ama bir sonuş alamadım ses kısma tuşuna bastımmıda çince bişeyler çıkıyor ve sadece okuyabildiğim emmc diye birşey

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yapbu arada bende yedek yok sadece rom var scarter dosyalı dediklerini yaptım ama bir sonuş alamadım ses kısma tuşuna bastımmıda çince bişeyler çıkıyor ve sadece okuyabildiğim emmc diye birşey

kardeşim yedek rom yok tamamda bu rom senin telefonunla uyumlumu romu nerde ve neye göre buldum????
ses kısma tuşu yada ses yükseltme yada güç tuşu bazı telefonlarda sadece usb takılır kombinasyon olarak hangisi uyumluysa onu yap.Uyumlu olan zaten yüklemeyi başlatır.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yapdediğin scarter dosyası klasörün içinde var allah  rızası için nasıl yapıcağımı anladım lakin elimdekiyle bu olurmu dediğin

eğer scatter dosyası varsa klasörde o rom sp flash tool ile yüklenebilir.Nasıl yükleneceğini bilmiyorsan forumda ara var konusu...
birde telefonun resimlerini paylaşırmısın...

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious