Ekrandakı yazılım hatası YARDIM

Başlatan sertacdj1, 12 Mart 2017, 15:24:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekranımda bu sekılde bı bozukluk var yazılımın uymadıgından dıyolar telden screnn shot yaptıgımda sankı ekran duzgun mus gıbı alıo purussuz sızce bu ne ??  :yardimyardim:

Screenshot aldıgımda bakın bole cıkıo

Linkback: Ekrandakı yazılım hatası YARDIM
  • Gösterim 4,432 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 13 Yanıtlar

Ekran sorunu galiba. Ne zaman ve nasıl oluştu?

Telefona yanlis yazilim atmistim tamamen gitmisti bi suru yazilim denedi!m bu oldu bundada ekran bole cikti

Lg G2'de de hatalı yazılım sonrası buna benzer şeyler oluşuyor. Eğer yazılım ile oluşmuşsa başka bir yazılım ile düzelebilir. Board'unun fotoğrafını atma imkanın var mı?

Nerede yazar dedigin pek bilmiyorumda

Bunun lcd ekranini nerden bulabilirim her replika ekran yani ayni model uyar mi aynen darbeden dolayi olusmus bu telefon susmjstu yaptirmak icin goturdum kaza olmus kirilmis lcd sini bulmam lazim

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious