SATILIK REPLİKA S6 MTK6582 İŞLEMCİLİ

Başlatan miqale, 28 Şubat 2017, 18:42:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cihazın ekranı çatlaktır ve arka kapağında ufak bir çatlat vardır. Ekranı 70-80 liraya yaptırabilirsiniz. (Piyasada satılıyor)
Onun haricinde tertemiz bir cihazdır.  Dokunmatiği sorunsuzdur.

16 mp arka kamera
8 mp ön kamera
3 gb ram
mtk6582 8 core 1.2 ghz işlemci
8 gb hafıza vardır.

Hafıza kartı yuvası vardır. 64 gb takıyordum ben.

Android 5.0.2 lollipop yazılım vardır. Otomatik güncelleme alır.

Arkadaşlar yani kısaca piyasa değeri 400-500 lira olan bu cihazı  ucuzdan satışa çıkardım. Fiyatı için iletişime geçin. 70-80 liralık masrafı var sadece.

Yanında 2 tane sorunsuz batarya ve kılıf vereceğim.
0553 616 24 58 telden ulaşabilirsiniz bana.
Güvenli satış e-ticaret GittiGidiyor ilanı üzerinden satılacak.

Buyrun cihazın fotoğrafı

Linkback: SATILIK REPLİKA S6 MTK6582 İŞLEMCİLİ
  • Gösterim 1,792 
  • MTK YEDEK PARÇA
  • 2 Yanıtlar

ciyaz duruyorsa huawei p6 ile takas yaparmısınız sadece hat giriş yeri bozuk orjinal 2gb ram var 8mp camera

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious