Huawei MINI MATES MT6580 -Replika

Başlatan Laqqer, 27 Şubat 2017, 17:32:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İyi günler arkadaşlar,
Elimde Huawei MINI MATES MT6580 işlemcili cihaz var
Bu cihaz geldiğinde sistem açılmıyordu ve buna uygun olmayan rom yükledim ardından cihaz hiç açılmaz oldu  :kafams23:
Bu cihaza uygun rom bulabilirmiyiz yada bu cihazdan kullanan arkadaşlar var ise cuzi miktar karşılığında bana rom dosyasını yollayabilirmi ?

Smart Phone flash tool ile cihazı bilgisayar görüyor fakat hangi romu indirdiysem bi türlü yazılımı kabul ettiremedim..  :yardimyardim:
Cihazın bilgileri ve görüntüleri aşağıdaki gibi

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linkback: Huawei MINI MATES MT6580 -Replika
  • Gösterim 1,887 
  • Diger marka Galaxy ,Sony Xperia ,One M8 , LG vs Gibi Telefonlar
  • 4 Yanıtlar

mtk islemcili telefonlarda yazilim yani rom yuklenmeme gibi bisey yok

yani acikcasi uygun romu yuklerseniz telefonunuz acilir sp flash tool ile yukleme yapacaksiniz bilginiz olsun

ararsaniz bulursunuz romu zaten bulamassaniz ben aksam arartirir romunu paylasirim

buyurun aramış oldugunuz rom dur mtk  6580 dir rom

• Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

O vermiş olduğunuz dosya şifreli fakat şifresini bulup yüklemeyi başlattım. Sp flash tool 4032 hatası alıyorum. İşin tuhafı Galaxy_S7_mt6580_Z6U030HA_V105En adında bi flash indirdim yükleme başarılı olmasına ragmen hiçbir şekilde cihaz açılmıyor.
    Bunların hepsini indirdim çoğu 4032 hatası veriyor çoğunda yükleme başarılı olmasına rağmen yine cihaz açılmıyor..

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

kardeşim geçmiş olsun ama senin modelinden piyasada yok denecek kadar az.
    onun için romuda bulmak imkansiz gibi birşey.tek çaren etrafında varsa cihazın aynısını ve
    sorunsuz olanı bulup romunu kopyalaman ve cihazına yüklemen.başkada yolu yok malesef. :kafams23:

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious