Batarya Sorunu Bıktım Artık

Başlatan miqale, 07 Ocak 2017, 23:27:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar elimde mtk6582 işlemcili replika s6 var. Herşeyi iyi güzel lâkin şu batarya sorunu bıktırdı beni. 2 saatte bir bitiyor,, 1 ay sonra %50 %55 lerde kapanmaya başlıyor, şişiyor vs gerçekten bıktım. Buna nasıl bir çözüm buldunuz? Piyasadaki bataryaların çoğu boş. 2500-3000 mah yazıyor 700-800 mah çıkıyor sanki. %100 full sarj yapıyorum 20 dk lık video izliyorum hop %70 olmuş sarj. Yardımcı olun dostlar buna nasıl çözüm bulabildiniz?
Linkback: Batarya Sorunu Bıktım Artık
  • Gösterim 2,004 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 3 Yanıtlar

yeni batarya almanı öneririm   : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
yeni batarya almanı öneririm   : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

S7 batarya diyor hocam bendeki s6, 3 çıkışı var + - ve ide.  Birde bu batarya olursa kullanan var mı batarya hakkında bilgi verebilir mi?

İnternette orjinal iphone 4 bataryası takan var videoda gördüm ama nasıl takmış pek anlamadım

Mha akım gücleri eşitse tutar takarlar nasıl senin bataryanın kalıbı nı alırsın 3 uç diyorsun ya iphone bataryasının kablolarını lehimlersin olur ama kablolarını ters lehimlersen patlama riski çok o yüzden orjinal bi batarya bulup sendeki bataryanın girişini lehimlemrien lazım
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious