Samsung gt-s7582 duos mt6572...ACILLLL

Başlatan mhorzum, 05 Ekim 2016, 20:50:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar merhaba bende samsung galaxy gt-s7582 duos mt6572 telefon var yedek almadan rom yüklemeye kalktım onuda kaybettim bulduğum romları denedim kimisi hiç açmıyor,kimisinde ses var görüntü yok,birinde de ekran ters..bana çalışan bir rom konusunda yardımcı olursanız sevinirim..yada yedeği olan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum...
Linkback: Samsung gt-s7582 duos mt6572...ACILLLL
  • Gösterim 2,586 
  • Tartışma, Karşılaştırma ve Öneriler
  • 3 Yanıtlar

Yok mu yardımcı olacak bir arkadaş..

telefon ozellıklerını tam bılmenız gerekıyor en onemlısıde lcd bılgısını bunları bılmıyorsanız deneyerek dogru olanı bulmaya calısacaksınız.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Arkadaşlar merhaba bende samsung galaxy gt-s7582 duos mt6572 telefon var yedek almadan rom yüklemeye kalktım onuda kaybettim bulduğum romları denedim kimisi hiç açmıyor,kimisinde ses var görüntü yok,birinde de ekran ters..bana çalışan bir rom konusunda yardımcı olursanız sevinirim..yada yedeği olan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum...
Kardeşim bu konudan destek alabilirsin. Takıldığın yerde yardımcı olurum. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Alıntı ile cevaplayın.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious