Replika S5 Açılmıyor. Lütfen yaardım edn Aciliyeti var

Başlatan ipekyolu05, 12 Eylül 2016, 23:19:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba arkadaşlar. telefonum bi sabah uyandığımda açamadım. 2 telefoncuya gittim biri anakart yandı dedi biri yazılımsal bi sorun olduğuna eminim ama ben yapamam dedi yaklasık 40 gün ellemedim telefona açılmıyor yandı diye sonra bugun forumunuzdan bakarak telefonu açtım nasıl oldu bende anlamadım yanlız telefondaki sms,rehberi,ayarlar bölümü dahil hiç birşey açılmıyor hemen uygulama durduruldu yada durdu diyordu reset atmaya çalıştım artık ekran bian için beyaz olup kapanıyor sadece nolur yardımcı olun. telefonum açıldığında arama bile yaptım ama şuan yine açamıyorum kurtarmam gerekiyor telefonumu lütfen
Linkback: Replika S5 Açılmıyor. Lütfen yaardım edn Aciliyeti var
  • Gösterim 3,251 
  • Tartışma, Karşılaştırma ve Öneriler
  • 5 Yanıtlar

Öncelikle telefonunuz  6572 mi ?
Yedekleri tek tek denemeniz lazım
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Arkadaşlar bu işlerden anlayamıyorum lütfen birisi bana yardımcı olsun. telefonumun telefoncuya bıraktım açılan telefonum artık açılmıyor oda yapamadım dedi nolur bu telefonu kurtarmam lazım yardımcı olun lütfen uzaktan ekran bağlantısı ile çözsek telefonumu kurtarın ne isterseniz tamam . yedekler derken neyi kast ediyosunuz yada o sayı ne sayısı hiç bi fikrim yok

yani  romları indirip tek tek  hangisi telefonunuza uyacak bunu denemelisiniz

Arkadaşlar bu işlerden anlayamıyorum lütfen birisi bana yardımcı olsun. telefonumun telefoncuya bıraktım açılan telefonum artık açılmıyor oda yapamadım dedi nolur bu telefonu kurtarmam lazım yardımcı olun lütfen uzaktan ekran bağlantısı ile çözsek telefonumu kurtarın ne isterseniz tamam . yedekler derken neyi kast ediyosunuz yada o sayı ne sayısı hiç bi fikrim yok
Kardeşim
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap bu konuyu inceleyerek uygun yazılım bulup sp flash tool ile yükleme yaparsan cihazın düzelir. Tabi donanımsal başka arızası yoksa.

Alıntı yaparak cevaplayın.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious