s5 rom acil yardım lütfen

Başlatan frknmdn1, 31 Temmuz 2016, 17:13:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

arkadaşlar selamu aleyküm bi akrabamın s5 telefonu vardı ekran desenini unutmuş getirdi format atayım dedim recovery çökmüş bende yazılım atıcaktım modeli yazdım s5 i9600 diye çıkan ilk romu indirdim fakat telefon brik oldu hiç tepki vermiyordu başka rom indirdim açılıyor android yazısında kalıyor recoverye falanda girmiyor dünden beri 30 a yakın yazılım buldum hiç biri olmadı telefon açılmıyorda mtk droid ile bilgisinide alamıyorum telefonun arkasında yazanlar bunlar :

MODEL : GT-İ9600 S5
FCC ID : A3LGTİ9600
SSN : -İ9600 GSMH
MADE IN COREA BY SAMSUNG
Linkback: s5 rom acil yardım lütfen
  • Gösterim 2,688 
  • Replika Galaxy S5 Firmware Rom
  • 1 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
arkadaşlar selamu aleyküm bi akrabamın s5 telefonu vardı ekran desenini unutmuş getirdi format atayım dedim recovery çökmüş bende yazılım atıcaktım modeli yazdım s5 i9600 diye çıkan ilk romu indirdim fakat telefon brik oldu hiç tepki vermiyordu başka rom indirdim açılıyor android yazısında kalıyor recoverye falanda girmiyor dünden beri 30 a yakın yazılım buldum hiç biri olmadı telefon açılmıyorda mtk droid ile bilgisinide alamıyorum telefonun arkasında yazanlar bunlar :

MODEL : GT-İ9600 S5
FCC ID : A3LGTİ9600
SSN : -İ9600 GSMH
MADE IN COREA BY SAMSUNG
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Alıntı yaparak cevaplayın.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious