Samsung Galaxy S4 Replika MTK6572 Flash Tool Tanımıyor.

Başlatan barangndz, 05 Temmuz 2014, 17:31:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar bende MTK6572 S4 var buna S5 romu yüklemeye çalışıyorum önce Droid Tool's ile rootladım orada sıkıntı yok telefonu gördü. Ama Flash Tool ile Tekyürek kardeşimizin videoda anlattığı gibi yapıyorum görmüyor neden olabilir?  :yardimyardim:  :sos:  :yardimyardim:
Linkback: Samsung Galaxy S4 Replika MTK6572 Flash Tool Tanımıyor.
  • Gösterim 6,146 
  • SP Flash Tool ile İlgili Konular Ve Paylaşımlar
  • 4 Yanıtlar

usb sürücüleriniz yüklü degildir  başka bişeyden olmaz
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
usb sürücüleriniz yüklü degildir  başka bişeyden olmaz

usb sürücüleri yüklü forumdaki sabit bir konudakini yükledim droid tool tanıyor fakat flash tool tanımıyor zaten.

Flash tool'dan başka yükleme programı var mı?
Dorid Tool's ile yüklenir mi?
Yüklenirsen S5 Romunu atabilir misiniz?

Maalesef yüklenemez cihazı test point noktası ile rom yükleyerek açmayı deneyin

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious