ÜCRETLİ DESTEK AÇILMIŞTIR..

Başlatan HazinSon, 19 Haziran 2016, 22:52:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÜCRETLİ DESTEK SERVİSİMİZ AÇILMIŞTIR...

Arkadaşlar telefonlarınızın bütün işleri itinayla halledilir. Telefonların yedek parçaları, dokunmatik ekran, lcd ekran, hoparlör, kılıf vs. her türlü ihtiyacınız karşılanır.

HİZMET VERDİĞİM KONULAR;
---------------------------------------
*ROM YÜKLEME,
*BRİCK TELEFONLARI CANLANDIRMA,
*CWM YÜKLEME,
*TELEFONUN SES AYARLARI, İMEİ VS. ,
*ROOT ATMA, DRİVER YÜKLEME, MTK DROİD TOOLS İLE İLGİLİ HER ŞEY,
*ROM YEDEĞİ ALMA / YÜKLEME.

*-/-* ARKADAŞLAR FULL BRİCK OLAN TELEFONLARA MTK DROİD system BİLGİLERİNİZ YOKSA BİRAZ ZOR DÜZELTİRİZ TELEFONUNUZU. *-\-*
Arkadaşlar eğer başka bir sorununuz varsa buradan konuyu yanıtlayarsanız destek olmaya çalışırım.

İrtibat ve Fiyat bilgileri için;
Telefon (WhatsApp): Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

HAYIRLI GÜNLER... :by:

Linkback: ÜCRETLİ DESTEK AÇILMIŞTIR..
  • Gösterim 3,493 
  • Tartışma, Karşılaştırma ve Öneriler
  • 3 Yanıtlar

UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

Merhaba bende samsung tab3  t116 modeli var,,kitkat sürüm 4.4.4..root yapmak istiyorum,,gps sorunu var,,gps ayarlarını değitşirmek istiyorum,room gerekli,,bu konuda yardımcı olabilirmisiniz,,ödeme konusunu nasıl hallediyoruz,,cihazı size mi gönderiyoruz,konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim,,saygılar

çinden getirtdiğim irulu u2 telefona fena virüs girdi fabrika ayarlarına geri yükledim gitmedi.yeniden yazılım yükletmek istiyorum.yardım eder misiniz?

usta yiğenim çin 6plusun hafıza kartını atmış apple logoda kalıyor ıspartada yapılmadı yapılabilirmi 05056543513 yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler :yardimyardim:  :yardimyardim:  :yardimyardim:  :yardimyardim:  :yardimyardim:  :yardimyardim:

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious