Pusula arızası

Başlatan sonsuzevren33, 09 Haziran 2016, 15:49:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mt 6582 işlemcili s6 telefonumun zannederim gizli kodları ile oynarken pusulayı bozdum..Nereyi kurcaladığımı tam bilmiyorum.
Tabi başka arızada olabilir .  Ne yapabilirim?

Ayrıca home tuşuna temas halinde telefon ana ekrene dönüyor Bu aldığımdan beri var.

Tüm replikalar böyle sorunlumudur?
Linkback: Pusula arızası
  • Gösterim 2,705 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 5 Yanıtlar

Böyle sorunludur ne yazıkki uygun yazılımını bulup yüklersen düzelir.

Alıntı yaparak cevaplayın.

Arkadaşlar cep telefonunda pusula donanımının çalışma prensibi nedir?
Bilen var mı?

Manyetik sensör adı üzerinde manyetik özellik gösterir. Yani manyetik kılıf ve metal parçalardan etkilenir. Normal ayarlardan bozdun ise *#0# kodunu arama kısmına gir test mode çıkacaktır, sensörlere gir kalibre et. Ayarlar menüsünde kalibre seçeneği varsa oradan kalibre et. Enginer modda değişiklik sonucu bozuldu ise Telefona format at.
Telefona format atman mühendislik modları dahil tüm ayarları sıfırlar. Telefona ayarlar kısmından veya recovery moddan format at.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

Dediğinizi yaptım hatta rom attım bi faydası olmadı.Sanırım donanım sorunu var.

Pusulanın nasıl çalıştığıyla ilgili bilgi alabileceğim bir yer var mı?

Teşekkürler

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious