flash tool yükleme sonrası telefon açılış ekranında kaldı....

Başlatan raif878, 29 Mayıs 2016, 20:32:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

öncelikle bu tür bi konu daha önce açılmıştı ama arayınca bulamadım
media tek s5 g900f var elimde daha önce fabrika ayarlarına ya da backup yapınca loading media tek diye açılıyordu şimdi flash tool ile yükleme yaptım ama loading yok sadece  media tek yazısında kalıyor sorun nedir yardım edebilecek birileri varmı
Linkback: flash tool yükleme sonrası telefon açılış ekranında kaldı....
  • Gösterim 2,316 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 2 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
öncelikle bu tür bi konu daha önce açılmıştı ama arayınca bulamadım
media tek s5 g900f var elimde daha önce fabrika ayarlarına ya da backup yapınca loading media tek diye açılıyordu şimdi flash tool ile yükleme yaptım ama loading yok sadece  media tek yazısında kalıyor sorun nedir yardım edebilecek birileri varmı
Cihazın bilgileri nelerdir. Mtk droid tools ekran resmini çekip koyarsan uygun rom bulmanda yardımcı olabilirim. 

öncelikle tşk ederim ilgin için telin bilgileri bunlar

Hardware : MT6572
Model : SM-G900F
Build number : KOT49H.G900FZHU1ANC9
Build date UTC : 20140514-114623
Android  v : 4.2.2
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P3, 2013/11/15 14:46
Kernel v : 3.4.5 (xiaoxianbang@mht-09) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Wed May 14 19:44:19 CST 2014
Uboot build v : -----
LCD Driver IC : 1-nt35512_vdo_boe_fwvga

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious