Sitemize cok yakında tasarım degişimi yapılacak 2.1 versionuna güncelleme

Başlatan Tekyürek, 16 Mayıs 2016, 20:18:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

slm meraba arkadaşlar   sitemizi güncellemeyi düşünüyorum  çok yakında  yeni arayüz ve özellikleri 4 kat artmış bir şekilde olmasını  pilanlıyorum sitemizin

yeni arayüz ve gelişmiş  htlm 5  destekli olacak  sekilde tasarım degişikligine gidecegiz  wap2  zaten yalan oldu  :)

bilemiyorum 2 haftaya kalmaz  gecmeyi düşünüyorum yeni smf 2.1 versionuna 

önerileriniz varsa    yorumlarınızı bekleriz

Linkback: Sitemize cok yakında tasarım degişimi yapılacak 2.1 versionuna güncelleme
  • Gösterim 5,259 
  • Duyurular / Haberler
  • 10 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

bu güncelleme esnasında herhangi veri kaybı yaşanmaz herhalde ?? 

sıfırlama gibi

GSMGEZGINI

mesajlara yeni iconlar gelse iyiolur gibi düşünceli falan olsamesela bide bağlantı eklemede likeklediğimizde uzun linkler kötü görünüyor onun yerine linki ekledikten sonra ona isim verilebilir olsa bağzı forumlarda görmüştüm güzeloluyor mesela uzun bir indirme linkiyerine burdan indir yazsak ve linkolduğu belli olsa yani burdan indir yazarken farklı birenkolsa iyi durur gibi. birde forumdakianakunuların yanları sürekli yanıp söndüğü için ,çok dikkat çekiyor daha sade bişey olsa hem gözü yormaz benim genel düşüncelerim bunlar.
ve fikrimizi sorduğun için teşekkür ederim  :)

mesajlara yeni iconlar gelse iyiolur gibi düşünceli falan olsamesela bide bağlantı eklemede likeklediğimizde uzun linkler kötü görünüyor onun yerine linki ekledikten sonra ona isim verilebilir olsa bağzı forumlarda görmüştüm güzeloluyor mesela uzun bir indirme linkiyerine burdan indir yazsak ve linkolduğu belli olsa yani burdan indir yazarken farklı birenkolsa iyi durur gibi. birde forumdakianakunuların yanları sürekli yanıp söndüğü için ,çok dikkat çekiyor daha sade bişey olsa hem gözü yormaz benim genel düşüncelerim bunlar.
ve fikrimizi sorduğun için teşekkür ederim  :)
evet bende sade bir tasarım düşünüyorum  ama üsteki logodan vaz geçmem  :)

linkleri kısaltma  da mantıklı bunuda dikkate alacagım

bide mobil tema   bunuda özel olarak ön plana aldım

beta 3 u anda hatalı  biraz beklememiz gerekiyor galiba
yukardaki site  demodur

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious