mtk6582 1gb iphone 6s 280 tl

Başlatan ultraaslanbursa, 04 Mayıs 2016, 08:01:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

temiz note3 var artı 80 tl de para
note mtk 6572 5.5 inç 512 ram olanında ama cihaz dört dörtlük çalışıyor
Linkback: Ynt: mtk6582 1gb iphone 6s 280 tl

hocam note 3 takas düşünmüyorum mtk 6582 ile olur  . ciyazı bbu gun ios 9.3 yükselttim güncelleme gelmiş en son android sürümü oldu yeni özellikler eklendi temiz ciyaz teklifin için teşekkürler

6582 hhangisi derken . bu ddiğim ciyaz mtk 6582 sorunsuzdur batarya sıfır takılmıştır hat tak kullan vaziyette şu an güncelleme alan modeldir yeni güncelleme geldi sürümü yükslttim .
diğer ilandaki iphone başka mtk sürümünü onun bilmiyorum bu gerçek 6582 hd ekran

yani anlamadım takas düşünüyormusun düşünmüyomusun

hocam note 3  ile takas düşünmüyorum diye yukarıda yaazmıştıtım sadece mtk 6582 cciyazlarla taka olur .

son fiyatım 220 tl kardeşim telefon sorunsuzdur al kullan kurusu ikitane kılıfı şarj yanındadır ve isteyene orijinal iphone 6s kulaklığıda yanında cok ucuz fiyattan vereceğim 05059984230 whatsapp dan ulaş istersen

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious