Çok aranan 6572 Note3 540x960 Rom Flash Tool YEDEĞİ !!!

Başlatan bozkurt-_-05, 28 Haziran 2014, 22:01:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Evet arkadaşlar malum çok aranan bi rom. Telimi susturduğumda çok aramıştım yana yakıla. Ama yoktu hiçbi yerde. Sadece bi arkadaş dışında o da @exx84 kardeşim. Attığım mesajı şansa kadere görüp ilgi gösterip link verdi ve telimi canlandırdım. Bu tarz kişiler bulmak zor. Neyse anlayan anladı. Uzatmadan;

Öncelikle arkadaşlar tel özellikleri aşağıdakiyle aynı olmayanlar sakın yüklemesin telin susma olasılığı çok fazla..

Hardware : MT6572
Model : Samsung GALAXY Note 3
Build number : ALPS.JB3.MP.V1
Build date UTC : 20140312-052910
Android  v : 4.4.2
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P2, 2013/10/24 16:17
Kernel v : 3.4.5 (rs@rs-ThinkStation-D30) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Wed Mar 12 13:27:11 CST 2014
Uboot build v : -----
LCD Driver IC : 1-nt35517_qhd_dsi_xt

Evet teli bu romun özellikleriyle bir olan arkadaşlar için Flash Tool yedeğimiz;
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Yükleme yaparken kullanacağınız Flash tool ise en az hata almak için(ben hiç hata almadım bu Flash toolla);

Driverlarınız kesinlikle tanıtılmış olmalı. Bunun için de uygun Driverlar;

Yapmanız gereken Romu ve Flash toolu indirip bi yere çıkarmanız. Sonrasında Flash toolu yönetici olarak çalıştırıp scatterdan rom dosyası içindekini seçiniz. Sadece recovery hariç hepsi seçili gelecektir. Bunu aktif etmek için de manuel seçim yapacağız. Bu da recoverynin üzerine çift tıklayın ve açılan pencereden yine aynı rom klasörü içindeki "Samsung-GALAXY-Note-3_140312__recovery_140606-154337.img" dosyasını tıklayınız. Ve artık hepsi işaretli. Şimdi ise;

1-Download butonuna basınız.
2-Telde batarya takılı değil iken usb kabloyu bağlayınız.
3-Çok geçmeden son olarak bataryayı takınız. Ve yüklemenin bitmesini bekleyiniz.

Açılışta geç açılacak heycan yapmayın.
Umarım işinize yarar.
Bi teşekkürü çok görmeyin.

exx84 kardeşime teşekkürler..
Linkback: Çok aranan 6572 Note3 540x960 Rom Flash Tool YEDEĞİ !!!
  • Gösterim 28,187 
  • MTK Galaxsy Note 3
  • 38 Yanıtlar

TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Adamsin bende 3 gundur bunu ariyorum senin duzeldimi kardes

paylaşım için  tşkler bozkurt :) devamını bekleriz

aynısı bendede var brick oldu :(
rom atamıyorum ınşallah sizin rom olur

diger buldugum acmaya basınca kameranın flasını acıo sadece tel acılmıo ;(

denedım ama telfon brick oldu :((

kardeşim sen niye sağlam tele romu deniyosun. bu rom tam kusursuz bi rom değil. sadece cihazı bu özelliklere uygun olan ve susmuş telleri uyandırmak için.

sıkıntı nedir tam olarak ?

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious