Samsung Galaxy s2 Exynos işlemci hakkında

Başlatan LideR, 16 Nisan 2016, 01:06:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Evet abilerim size bir sorum var, az önce internette dolasırken farkettım. Sanırım samsung iki adet telefon cıkarmış biri Samsung galaxy s2 i9100 ve Samsung galaxy s2 i9100G mi ne varmış ve sadece işlemcileri farklıymış... Ben de kendi s2'imdeki işlemciyi merak ettim. Telefonu TURKCELL'den almıştım.. Quadrant Professional System Information kısmında şöyle Yazıyor normal midir bi ilgilenirseniz Sevinirim... Telefonumda rom yuklu degil türkiye son sürüm orjinal var ve siyah kernel yuklu...

System
   SDK version: 2.3.6
   ID: GINGERBREAD
   Os name: Linux
   OS version: 2.6.35.14-Siyah-v2.6.12+

Device
   Model: GT-I9100
   Product: GT-I9100
   Board: GT-I9100
   Brand: samsung
   Fingerprint: samsung/GT-I9100/GT-9100:2.36/GINGERBREAD/XWKK2:user/release-keys

CPU
   Name: ARMv7 Processor rev 1 (v71)
   Current freq.: 1600MHz
   Max freq: 1600MHz
   Min freq: 100MHz
   Cores: 1
   Architecture: 7

Bu acaba exynos işlemcinin farklı bir ürünü mü yoksa ARMv7 ayrı bir işlemci mi, eger öyleyse hangisi iyi? Turkcell bizi kazıkladı mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Linkback: Samsung Galaxy s2 Exynos işlemci hakkında
  • Gösterim 1,265 
  • Samsung Galaxy S2 I9100 I9100G
  • 0 Yanıtlar

m!5@_

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious