YANLIŞ ROM YÜKLEME S4 AÇILMIYOR

Başlatan SANSARFB, 21 Haziran 2014, 18:19:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ARKADAŞLAR YOK MU BAŞKA YARDIM EDİCEK OLAN  :yardimyardim:
Linkback: Ynt: YANLIŞ ROM YÜKLEME S4 AÇILMIYOR

INCORRECT SCATTER FİLE FORMAT
ok dedikten sonra da bunu
YOU MUST OPEN LİNK MAP FİLE BEFORE DOWNLOADİNG

ARKADAŞLAR FLASH TOOL DA BÖYLE BİR HATA ALIYORUM YOK MU YARDIM EDECEK :kafams23:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
INCORRECT SCATTER FİLE FORMAT
ok dedikten sonra da bunu
YOU MUST OPEN LİNK MAP FİLE BEFORE DOWNLOADİNG

ARKADAŞLAR FLASH TOOL DA BÖYLE BİR HATA ALIYORUM YOK MU YARDIM EDECEK :kafams23:

Diğer linkteki siteye üye olup (needrom) o yedeği yüklemeyi deneyin. Yada mtk droid tools ile aşağıdaki resimde ok ile gösterilen yere tıklayıp boş scatter dosyası oluşturun ve sp falash tool a bunu gösterip dosyaları indirdiğiniz yedek içinden manuel olarak seçin. Sakın ext4.tar uzatılı dosyaları seçmeyin onlar cwm ile yükleme için oluşturuluyor.

üzgünüm ama mtk droid tools da block map denilen yer yok sadece info to clippboard ve scatter from file var info to clippboard yeri de kapalı gözüküyor kafayı yiyicem valla:((

Allah razı olsun senden başka ne yorum atan ne de yardımcı olan var sağolasın SSTEEL

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
üzgünüm ama mtk droid tools da block map denilen yer yok sadece info to clippboard ve scatter from file var info to clippboard yeri de kapalı gözüküyor kafayı yiyicem valla:((

scatter ile ilgili kısım mtk droid tools sürümüne göre değişiklik gösterebilir ama konum olarak aynı buton konumudur. Eğer butonlara erişemiyorsanız ve mtk droid tools ta root butonu görünüyorsa: cihazınızı root edip (önerim frama root ile direk cihaz üzerinden rootlamak) mtk droid tools ta tekrar root butonuna tıklayıp işlemin tamamlanmasını bekleyin

cihaz kapalı ve sadece cwm moduna kadar gelebiliyorken pc ye indirdiğim frame root apk sını telefona nasıl aktarayım hafıza kartına mı atayım.
SSTELL sosyal ortamdan yardım etmen mümkün mü?Gece işe gidicem ve elimde başka tel de yok o yüzden

boş scatter dosyası oluşturdum flash tool a gösterdim ama aynı hatayı alıyorum

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious