REPLİKA SERVİS AĞI TAMİR TEKNİK SERVİS

Başlatan alpina, 21 Haziran 2014, 15:47:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

arkadaşlar  madur olan varsa bana söylesin

ben arkadı biliyorum  arkadaş şu sitede takılıyor  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap  alpina diye var orada   isteyen  orda bulabilir

tekrar uyarıyorum herhangi bir konu açıpta ücretli destek veririm diyen insanlara tenelzül etmeyiniz

bizimle irtibata geçiniz kiredi cart   vs bilgilerinizi paylaşmayınız kimseyle
Linkback: Ynt: REPLİKA SERVİS AĞI TAMİR TEKNİK SERVİS
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

arkadaşlar alpina adlı arkadaş telefonu halledip elden verdi dün bana,gayet güzel olmuş telefon çay içtik muhabbet ettik bir sıkıntı çıkarıcağını zannetmiyorum.

hocam telefona yanlıs room yüklameden dolayı durum bu sekilde ne yapmam lazım bir öneriniz varmı
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Merhaba,
samsuns s5 replika telefonumun ön camı çatladı,kırıldı. Dokunmatik ve ekranında hiç bir problem yok. Ön cam değişimi ne kadar acaba. Yardımcı olabilir misiniz. Telefonumu yaptırmak istiyorum. :aglamaneolusddr:

selam note 3 sm n900 gaps hatası verdiğinden kaldırdım bu defa gelen çağrıları kabul etmedi kim arara arasın meşgul gösteriyordu ve ben çağrı bile alamıyordum  bu defa sistem dosyalarından bazılarını kaldırdım galiba android os  u kaldırdığımda oldu telefon kapanıp açılıyor sistem arayüzü durduruldu diyor  cwm moda da açılmıyor tel yapacak servis yada yardım edecek birileri yok mu

bende acer Mediatek MT6589 işlemcili telefon var , tamirci işlemci zarar gormuş dedi, bunun işlemcisi değişir mi?

Slm hocam bende hdc s5 telefon var ekranı kırık ekran değişimi oluyormu?

replika telefon tamiri yapan varmı acaba

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious