ALLAHINI SEVEN YARDIM ETSİN BU NASIL Bİ İLLETTİR MTK 6572 ROM

Başlatan mete_han50, 05 Haziran 2014, 22:23:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Kardeşlerim paylaşıyorum benim gibi bu sorunu yaşayan arkadaşlarım var ise çözüm olabilirsek ne mutlu bize

MTK 6572 S4 5"
GT-I9500
ANDROID 4.4.2
I9500XXUAMDK
ÇEKİRDEK SÜRÜMÜ  3.4.5-526212S.INFAR@SEP-111 #1Tue Apr 23 23:00:57 KST 2013
DERLEME NO  JDQ39.I9500XXUAMDK

Bu cihazın romunu bulmak için epey uğraştım sizlerle paylaşıyorum

Eline sağlık kardeşim Rar şifresi: sempak_mania  bulmak için fazla uğraşmadım

Linkback: Ynt: ALLAHINI SEVEN YARDIM ETSİN BU NASIL Bİ İLLETTİR MTK 6572 ROM

Lcd drivera göre romu formda arat. Biri senin rom olabilir. Özellikle 6589 fake yazanları dene.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

selamünaleyküm arkadaşlar telefonumun özellikleri bu ne yaptıysam olmuyor açılış sesi geliyor şarj lambası yanıyor ama başka hiçbirşey yok 6 ya yakın rom denedim olmuyor yardımcı olabilecek arkadaş var mı

bnm mtk 6572 s4 birdenbire ses var görüntü yok oldu 1 ay öncede iç ekran daılmısdı tamire yolladım o mal da ses soketini yapıstırmıs ses çalısmıyor
bu yuzden rom atamıyorum yardım.. rom ses tuşusuz atılmazmı.. ;( :'(  :yeter:

Ses tusu olmasi okadar onemli degil rom atabilirsiniz flash tool ile

Yukarıda droid özellikleri ayni olan telefondan bende de var. Rom için tesekkur ederim. Ayrıca bu telefona uygun cwm dosyası varmıdır? Bi cwm dosyası yukledim daha önce fabrika cwm si kahverengi açılırken simdi hic açılmıyor cwm modunda tüm tuş kombinasyonlarını denedim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Arkadaşlar benim çinmalı telefonumun usb  hata ayıklama açık değil bir virüs almışım silinmeyen bir virus ekranı kullandırmıyor..dokunmatik çalışmıyor buna CWM den yüklenen rom bulabilirmiyim Needrom dan orjinal rom buldum ama flashtool ile ...flash tool u görmüyor...nasıl rom yüklerim...kaç kez CWM den factory reset  yaptım olmadı...teşekkürler...yardım edin lütfen...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap tel bu..

birde bana yardımcı ol be arkadaşım bende çıldırmak üzereyim iyce çıkmazdayım ne olur ALLAHINI seven banada yardımcı olsun yedek yok lcd yide bilmiyorum telefon 6572 ktc v5 m9 model canıma tak dedi
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious