MT65xx Driver kurulumu (Videolu Anlatım)

Başlatan Dalvik, 22 Ekim 2013, 04:19:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

linkler
  • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

•          
  • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

• Linkback: MT65xx Driver kurulumu (Videolu Anlatım)
    • Gösterim 12,682 
    • MTK Root Geliştirme ve sorunları
    • 14 Yanıtlar

telefonu açamıyorum adroid yazısında kalıyor usb kablosunu taktığımda görüyor fakat aygıt eklemede 65xx die bişi çıkmıyor en fazla unknow device çıkıyor bi tane  ona yükleme yapıyorum işlemin sonunda bu sürücü zaten yüklü diyor ama üzerinde ünlemle orda kalmaya devam ediyor bi çözüm varmı ??

telefonu açamıyorum adroid yazısında kalıyor usb kablosunu taktığımda görüyor fakat aygıt eklemede 65xx die bişi çıkmıyor en fazla unknow device çıkıyor bi tane  ona yükleme yapıyorum işlemin sonunda bu sürücü zaten yüklü diyor ama üzerinde ünlemle orda kalmaya devam ediyor bi çözüm varmı ??
    kardeşim senin telefonun mtk'mıki sen mtk driverini düzeltmeye çalışıyon..
    al sana sony xperia z2 orjinal driverları:Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap :love:

kendi telefonumu değil başka bi telefon var elimde telefonu pc ye göstermeye başladım ama şimdide flash tooldan S_Storge_Not_Match_3182 hatası alıyorum bunun çözümünü biliyormsn ?

kendi telefonumu değil başka bi telefon var elimde telefonu pc ye göstermeye başladım ama şimdide flash tooldan S_Storge_Not_Match_3182 hatası alıyorum bunun çözümünü biliyormsn ?

kardeşim eğer vcom vs. driverların sorunsuz yuklenmişse bu hatanın tek bi açıklaması var oda yuklemeye çalıştığın rom telefonla uyumlu değildir

haklı olabilirsin sıkıntı benim telefonu açamamamda bu yüzden hiç bi programla öğrenemiyorum tam bilgilerini mtk droidde görmüyor factory modda da versiona giriyorum donup kalıyor tıkandım kaldım ya

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious