2: S5-GT-I9008-MTK-6572 ROM

Başlatan Tekyürek, 18 Mayıs 2014, 09:57:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
romun sp flash tools yedeğini ekleyebilirmisiniz. telefonun bilgileri benim telefonumla aynı. Ben Yanlış Bir Rom Yükledim kendi kendine reset atar oldu. Flash toolsla formatlayıp rom attım bu sefer tamamen kapandı ne ışık var ne bişi tamamen öldü diyebilirim. Yardım Edebilirseniz sevinirim.

Bunu indirip flashtool yedeğine çevirebilirsiniz.
Linkback: Ynt: 2: S5-GT-I9008-MTK-6572 ROM

sp flash tools eksik dosya görüyor onda bu yüzden yüklerken hata verdi denedim onu. başka bi çaresi yok mudur telefon hiç açılmıyo reset bile atmıyor artık tamamen kapalı ne yaparsam yapim tık yok

sp flash tools eksik dosya görüyor onda bu yüzden yüklerken hata verdi denedim onu. başka bi çaresi yok mudur telefon hiç açılmıyo reset bile atmıyor artık tamamen kapalı ne yaparsam yapim tık yok

Rom denenip konuldu , hata vermesi ilginç , eksik bir şeyler yapıyorsunuz muhtemelen , hata resmini koymanız mümkün mü ?

Hocam öncelikle ellerine sağlık bende G9008 replika s5 var hiçbir yerde buna uygun türkçeleşmiş bir rom bulamadım bu roma kullanılabilirmi

Hocam öncelikle ellerine sağlık bende G9008 replika s5 var hiçbir yerde buna uygun türkçeleşmiş bir rom bulamadım bu roma kullanılabilirmi

Cihaz özellikleri uyuyor ise olur , aksi halde denemeyin cihaz susar.

hocam cihaz özellikleri derken önemli olan hangileri mesela mtk uyumlu ama diğerlerini bilmiyorum cihaz zaten susmuş durumda telefonu açtığımda gelip gidiyor

hocam cihaz özellikleri derken önemli olan hangileri mesela mtk uyumlu ama diğerlerini bilmiyorum cihaz zaten susmuş durumda telefonu açtığımda gelip gidiyor

Kernel ve Lcd drivera bakmak lazım ..  Susmuş ise deneyin kaybedecek birşey yok zaten .

cwm den ilk attığınız dosyayı atmayı denedim daha başlamadan md5 hatası alıyorum nasıl atıldığını tarif edebilirmisin diğer orjinal cihazlarda problem yaşamıyorum ama replikayı beceremedim

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious