Clash Of Clans google play sorunu yardım edinn

Başlatan clasher, 06 Mayıs 2014, 17:44:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba arkadaşlar elimde kore malı bi s4 var

Clash Of Clans  da Google+ girişi yapmak istediğimde Cihanızız bazı uygulamalar için gerekli olan google play desteklemıyor dıyor nasıl duzeltebılırım koyum bosaa gitcek yardım edın nolur

:yardimyardim:
Linkback: Clash Of Clans google play sorunu yardım edinn
  • Gösterim 21,911 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 6 Yanıtlar

Ayarlar Uygulamalar kısmından Google Play Store ve Google Play Hizmetlerini bularak sürümlerini yazarmısınız buraya.

Aynı sorun bende de var benim sıkıntım clash of clans'la ilgili değil fakat play storeu güncellemem gerekiyo. Android sürümüm 4.2.2 görünüyo cihaz bilgilerinde. Google play storeu mobogenie indirerek güncellemeye calıstım. yani yeni apkyı indirip güncellemeye calıstım fakat "Adı aynı olan, farklı imzaya sahip mevcut bir paket zaten yüklü." diye bi hata alıyorum.
yardım ederseniz sevinirim

Eski google playi kaldırmanız gerkli sonra yeni google playi yükleyip varsayılan uygulamaları sıfırlamanız gerekli.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

dediğiniz gibi yaptım ve google play store kuruldu telefonu actıgımda Hos geldiniz diye bi yazıyla karsılasıyorum altta dil seçenekleri var. dil secenegini sectikten sonra önüme bi wifi sekmesi geliyo kendi wifi'ımı seciyorum ve devam etmeye calısırken "Maalesef Kurulum Sihirbazı durdu" diye bi hata alıyorum. İşlemi atlayıp mobil veri ile devam etmeye calısıyorum yine aynı sorunla karsılasıyorum acil yardım lütfen

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
dediğiniz gibi yaptım ve google play store kuruldu telefonu actıgımda Hos geldiniz diye bi yazıyla karsılasıyorum altta dil seçenekleri var. dil secenegini sectikten sonra önüme bi wifi sekmesi geliyo kendi wifi'ımı seciyorum ve devam etmeye calısırken "Maalesef Kurulum Sihirbazı durdu" diye bi hata alıyorum. İşlemi atlayıp mobil veri ile devam etmeye calısıyorum yine aynı sorunla karsılasıyorum acil yardım lütfen

Arkadaşım o setup wizard uygulaması çözümüde statusbarı aşağı çekip ordan ayarlara girin ve uygulama yöneticisini açıp tümünden setup wizard uyglamasının üzerine basıp durdurmaya zorla yapın ve çıkın daha sonra root explorerle system-app içinden setup wizard.apk sını silin yada daha kolay olarak pc nize android commander,qtadb... gibi telefonu  bilgisayardan yönetebileceğiniz bir program kurup direk system-app içinden o uygulamayı silebilirsiniz.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Baştan belirtiyim bu işlem root ister.Arkadaşım ilk önce yeni bir google play store indir ve kur
bu linkten indirebilirsin
sonra lauckey patcer proglamını indirip ve kur
bu linkten indire bilirsin
kurduktan sonra lauckey patcer  aç supersudan izin isteyecek ve izin ver diyeceksin ve google play store yi bul üstüne tıkla ve seçenekler gelecek sen araçlar a tıklayacan ve gene seçenekler çıkacak sen orada sisteme taşı ya tıklayacaksın sonra biraz bekle gelen herşeye evet de sonra telefon açılıp kapanacak ve artık google play store sorunsuz bir şekilde çalışacak

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious