Yaklaşık 1 yıl olcak Rom istek

Başlatan skorpitix, 03 Mayıs 2014, 00:23:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
inanın denemedıgım sey kalmadı :) Volcanobox mı ne var  ondan satın alcaksın fılan denıldı onlarda 1 replıka ıcın degmez dedım ^^

Satın alma zaten bu replıka ıcın gercekten degmez :D

bende ugrasıorum ıkımızden bırı cozerse artık paylasırız
Linkback: Ynt: Yaklaşık 1 yıl olcak Rom istek
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Arkadaşlar bi de bunu denemediyseniz deneyebilirsiniz.  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap  yada  başka romlardan buna benzer yöntem gerisi size kalmış artık.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Arkadaşlar bi de bunu denemediyseniz deneyebilirsiniz.  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap  yada  başka romlardan buna benzer yöntem gerisi size kalmış artık.

hocam bunu unıversıal rom flash lana bılırın  klasor ıcıne attım ve yenıden flash ladım dogrumdur baska bırsey yapmama gerek varmı yoksa ?

hocam bunu unıversıal rom flash lana bılırın  klasor ıcıne attım ve yenıden flash ladım dogrumdur baska bırsey yapmama gerek varmı yoksa ?

Başka bişey yapmana gerek yok bunu atınca sorunsuz yüklediyse basebandın gözükmesi lazım.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

arkadas senin telefona uyan romun sadece sec_ ro kismini yukle sorun cozulecekdir..biraz daha acik yaziyim mesala sen telefonva flastol yedegi buldun 50 tane buldum ama sorun ayni demissin..bak o buldugun yedegin  flastolla yukleme yaparken sadece SEC_RO tikli olsun onu yukle sorun cozulecekdir

bu dedigim yontem sadece basebandi yerine getiricek ve isdedigin proqramla kolayca imei ata bilirsin..imei gelse bele rasgele imei olucaq dedigim gibi esas baseband yerine gelsin imei atmak kolay
TURK-AZERİ iki dovlet bir millet

arkadaşlar sizlere temiz bir cwr yedegi paylaşıyorum iyi degerlendirin :)

orjinal cer yedegidir

arkadaşlar sizlere temiz bir cwr yedegi paylaşıyorum iyi degerlendirin :)

orjinal cer yedegidir

Teşekkür ederim hocam bakalım bastım iniyor ^_^

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious