6575 Çift Hat 4.1.2 Touchwiz Görsel Rom

Başlatan rambox03, 16 Ekim 2013, 15:27:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Cihaz bilgileri:
Hardware : MT6575 (SMDK4x12 is Fake!)
Model : GT-I9300
Build number : IMM76D.I9300ZSALE9
Build date UTC : 20121112-041347
Android  v : 4.1.2
Baseband v: MAUI.11AMD.W11.50.SP.V20, 2012/08/13 14:56
Kernel v : 3.0.13 (root@android) (gcc version 4.4.3 (GCC) ) #7  Mon Nov 12 12:53:29 CST 2012
Uboot build v : MAIN2.2.ubt.2665
LCD Driver IC : 1-hx8363_6575_dsi

Arkadaşlar resimlerdende anlaşıldığı gibi roma görsel ağırlıklı S3 arayüzü katılmıştır rom qabus42 hocanın romudur onun üzerinde görsel değişikler yaptım :D Gps Wifi Sorunsuz Çalışmakta Romu CWM Backup Olarak Upload Ediyorum Romun Yüklenişi;
Telefon CWM MOD'da açıldığı zaman;
•   Wipe data factory reset yapın
•   Wipe cache partition yapın
•   Backup Restore seçeneğini seçin
•   Restore seçeneğini seçin
•   Buradan indirdiğiniz rom'un üzerine gelip seçin

Romda Değişiklikler Ayarlar Menusu Ses Çubuğu Rehberdeki Simgeler Kilit Ekranı
Eklenen Uygulamalar;AC!D Sound Mod Google Play Kitaplar Flash Player YA Weather
Link: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Linkback: 6575 Çift Hat 4.1.2 Touchwiz Görsel Rom
  • Gösterim 6,094 
  • MTK Samsung S3 Modelleri
  • 5 Yanıtlar

bunuda yükledim cok guzel ama wifi kendi kendine acılıyo yada sebeke agına baglandıgında acılıyo durduk yere bide cok fazla gereksiz uygulama var onların bir kaçını silersen telefon kasmaz benim ki kasıyo

bunuda yükledim cok guzel ama wifi kendi kendine acılıyo yada sebeke agına baglandıgında acılıyo durduk yere bide cok fazla gereksiz uygulama var onların bir kaçını silersen telefon kasmaz benim ki kasıyo  bu konuda ne yapabilirim

Bu konu çift hat s3 bölümüne taşınacaktır çünkü buradaki paylaşımlar tek hat içindir. İster siz taşıyın ister ben

E-Tab10 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sorunu olan arkadaşlar mesaj veya istek yollayabilir. Nick ini söylerse iyi olur.

10 numara 5 yıldız :) Klasik s3 gibi üstü çekince 10-15 tane secenek olsaydı daha iyi olurdu :)

Tesekkurler. Flash tools yedegi var mi acaba

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious