Sony Izdırabı ve yeni telefon arayışı

Başlatan Fuul oyun, 12 Nisan 2016, 04:54:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba iyi forumlar arkadaşlar, başlıktan da anlayacağınız üzere Sony Xperia Z3'ten sonra bayağı bi soğudum, kısaca özetlemek istiyorum ; Kronik sorunlardan dolayı yaklaşık 5 kez servise gitmesine rağmen umursamaz ve lakayt bir tavır takındı teknik servis, bende dayanamayıp sattım telefonu. Kimseye de Sony önermem bu saatten sonra.

Şimdi konuya gelecek olursak, HTC'nin 2 tane giriş seviyesini, Samsung'un 1 giriş ve 1 de amiral gemisini, Sony'nin ise sözde amiral gemisini kullanmış biriyim. Z3'ü sattım. Elimde 2200 TL var. Yeni çıkan amiral gemilerini az buz internet üzerinden inceledim kafam bayağı bir karışık. iPhone 6 almayı düşündüm çok pahalıydı yapamadım. Android Development ile uğraşmanın heyecan ve sürükleyiciliği sebebiyle de Android'e devam etme kararı aldım.

Alacağım telefon ilk önce en az 2 sene sorunsuz götürmeli, sağlam olursa çok güzel olur. Kasıp takılmasıyla uğraşamam, az buz laglara katlanırım ama öyle 300tl lik touchwiz gibi takılmasın, güncelleme desteği bari 1.5 sene götürsün istiyorum, kamerası önemli değil neredeyse kullanmıyorum kamerayı.Ses performansından bişeyler bekliyorum. Pil de çok önemli değil. İstediğim kriterler bunlar. Cihaza zarar vermediği sürece de ısınması problem değil.

2200 tl var önerilerinizi bekliyorum.

Linkback: Sony Izdırabı ve yeni telefon arayışı
  • Gösterim 1,570 
  • Konu Dışı Sohbet
  • 0 Yanıtlar

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious