SM-N900 mht-10 5,7' 480x854 NOTE3 STOCK ROM (FULL YEDEK)

Başlatan dreaman26, 26 Nisan 2014, 13:31:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşım ne şekilde yüklemeye çalışıyosun bilmiyorum ama flash tool un farklı versyonlarını, bide downloada bastıktan sonra yüklemeyi  bataryasız olarak başlat sonrada bataryayı takarak devam ettir dene bunları yaparken  power tuşuna basılı tut.
Linkback: Ynt: SM-N900 mht-10 5,7' 480x854 NOTE3 STOCK ROM (FULL YEDEK)
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

ya hocam ro yükleyeyim dedim buldum internetten bi tane rom yükledim işlem bitti telefonu açim dedim açılmadı sadece powera basıyom titriyo ekran ışık ses hiç bişey gelmiyo bilgisayar yine görüyo tabi yedegini almıştım yüklemeden önce yedeginide yükeyemiyom brom dram fail 4032 hatası veriyo aynı bataryayı cıkarıp powera basılı tutarak takıyom bataryayı ama yinede aynı baseband kernelini lcd id yi bilmiyorum ama sm-n900 6572 480x854 çözünürlükte 5.7 inç ekran boyutu bildirim çubuğunda 4g simgesi vardı

Arkadaşım format yapıp denedinmi  denemediysen flash toolun format kısmından format-whole format  yapıp sonrada yedeğini yüklemeyi dene.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Hatanın ekran görüntüsünü buraya koyarmısınız.

format yapmaya çalışyorum yapamadan aynı hatayı veriyo

Bilgisayara bağlarken Ses Açma yada Power tuşuna basılı bağlayıp. Hemen bataryayı takıyorsunuz değilmi. Ekran resmini koyarsanız daha hızlı çözeriz.

evet basılı tutarak kabloyu takıyom driver sesi geliyo bataryayı takıyom

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious