SM-N900 mht-10 5,7' 480x854 NOTE3 STOCK ROM (FULL YEDEK)

Başlatan dreaman26, 26 Nisan 2014, 13:31:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Arkadaşım o resmi buraya yükle ve en alttaki doğrudan erişim yazan yerdeki kodu buraya yapıştır.
Linkback: Ynt: SM-N900 mht-10 5,7' 480x854 NOTE3 STOCK ROM (FULL YEDEK)

Preloaderin tikini kaldırıp Download dedikten sonra Ses Açma Tuşuna basarak bağlayıp yüklemeyi denermisiniz.

NE ÖN NEDE ARKA KAMERA CALIYOR HOCAM NE YAPMALIYIM

slm bende samsung galaxy note 3 mtk 6572 var n900 hafıza soruna nası düzeldebilirim ve çok kasıyor yardım edin acil yardıma ihtiyaçım var  :yardimyardim:  :yardimyardim:  :yardimyardim:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
slm bende samsung galaxy note 3 mtk 6572 var n900 hafıza soruna nası düzeldebilirim ve çok kasıyor yardım edin acil yardıma ihtiyaçım var  :yardimyardim:  :yardimyardim:  :yardimyardim:

sevgili kardeşim. Sana ben yaptıklarımı anlatayım dersini çıkar. Gittim 32 gb lık calss 10 sd kart aldım.  32 den yıkarsını sistem tanımıyor diye biliyorum dikkat et. sonra telefon hafızasını sd karta taşıdım. yani telefon 32 gb sd kartı kendi hafızası gibi görüyor. kurulan tüm uygulamalar ona gidiyor böylece hafıza sıkıntın kalmıyor. Sonrasında ramde ufak kasılmalar başladı. blackmarket alphayı kurdum oradan paralı olan uygulamaları indirebilirsin. markette bulabilecğin sanırsam 26 tl lik bir programı indirdim roehsoft ram expander. onunlada rami 2 gb yaptım. gözle görülür bir hızlanma yaşadım. sistemimde şu an aramalara resim eklediğim zaman geç konuşma yani sesimin geç gitmesi ve telefonun takılma davranışı sergilemesi (sadece arama gelince ve aramada resim ekliyse. resim bozuk ve küçük boyutluysa gene sıkıntı yok ama 1-2 mb lık normal bir resimse kilitlenme olması) dışında gayet akıcı ve hoş. umarım yardımcı olur. işlemler hakkında bilgin yoksa forumu arat bulursun.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious