ACİLL!!MTK6577 S4 FLASH TOOL SORUNU ACİL YARDIM EDERMİSİNİZ LÜTFEN!

Başlatan aliberk27, 24 Nisan 2014, 14:15:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dostum sıkıntı orda zaten baslama yapmıyo yani teli görmüyo driverdan kaynaklanan bi hata heralde

Linkback: Ynt: ACİLL!!MTK6577 S4 FLASH TOOL SORUNU ACİL YARDIM EDERMİSİNİZ LÜTFEN!

Normalde o hatayı benim bildiğim yükleme başladıktan sonra verirdi.Ama yükleme yapmıyosa driver yada telefonun yükleme konumuna gecmesi için gereken tuş kombinasyonu da olabilir.Yani yükleme yaparken ses açma,ses kısma yada power tuşlarından birine basılı tutarak denedinmi yada pc de başka bi usb portunu? Denediysen formun ana sayfasında  arama kısmına usb driver yaz arat çıkanları denersin artık.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

denedim kardesim tusları ama olmuyo işte diger portlarıda denedim yok. az bişey ing anladıgım kadarıyla usb port driverda sıkıntı var ama bilmiyorum işte tel cekmeyece atılacak galiba :kafams23: :yardimyardim:

Öncelikle kullandığınız Sp Flash Tool versiyonunu değiştirin bu bir.

Telefonu bilgisayara bağlamadan download tuşuna bastığınızda telefonun ses kısma tuşuna elinizi basılı tutarak usb kabloyu bağlayın ve kırmızı dolana kadar da elinizi ses kısma tuşundan çekmeyin.

Son önerimde Win7 işletim sistemi kullanıyorsanız Sp Flash toola sağ tıklayıp Uyumluluk modunu açın ve oradan Windows Xp Sp2 seçin kaydet deyin ve sp flash toolu öyle açın.

SELAM DOSTUM İLK ÖNCELİKLE KONUYU SONRADAN GÖRDÜM KUSURA BAKMA İNŞALLAH ŞİMDİYE KADAR YAPMIŞSINDIR AMA YAPAMADIYSANDA ÇÖZÜMÜ VAR %100 HEMDE İLK OLARAK SP FLASH TOOLU AÇ ROM DOSYANI SEÇ VE DOWNLOAD BAS ARDINDAN TELEFONUNU USB YE BAĞLA İLK BAŞTA GÖRECEK VE KIRMIZI ÇİZGİ HALİNDE %100 E KADAR DOLACAKTIR DAHA SONRA İSE BÜYÜK İHTİMALLE HATA VERECEKTİR YAPMAN GEREKEN TEK ŞEY ARKADAŞIM Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap SİTESİNDEKİ DRİVERİ İNDİRMEK SONRADA MASA ÜSTÜNE ATMAK BUNLARI YAPTIKTAN SONRA GELELİM ÖNEMLİ KISMINA USB BAĞLANTIN KESİLDİKTEN SONRA BİLGİSAYARIMA SAĞ TIK YAPIP YÖNETE BASMAK BU SAYEDE BİLGİSAYAR YÖNETİMİ AÇILMIŞ OLUCAK ORDAN AYGIT YÖNETİCİSİNE GİR VE BELLİ OLMAYAN AYGIT DİYE HATALI Bİ AYGIT ÇIKACAK ZATEN ANLARSIN ONUN SENİN TELİN OLDUĞUNU DAHA SONRA ONA YİNE SAĞ TIK YAPIP ÖZELLİKLER VE GÜNCELLEŞTİRME YÜKLE DİCEKSİN OTOMATİK OLARAK GÜNCELLE DEME SAKIN SEN İNDİRMİŞ OLDUĞUN DOSYANIN İÇİNDEKİ DRİVERİ YÜKLİCEKSİN BUNU UNUTMA BUNLARI YAPTIKTAN SONRA %100 HATAN GİDERİLMİŞ OLCAK DOSTUM İYİ AKŞAMLAR

öncelikle readback yap. read back için readback sekmesinden add deyip readback file (ROM_0 vb isimli oluşur) oluştur ve aynı yazılım yükler gibi (scatter tanıttıktan sonra yapılır) ancak en üstte bulunan action seçeneğinden readbback e tıklayarak hemen sonrasında kabloyu bağla

flash tool ile yüklemede download yapıp kabloyu bağlayınca tanıma sesi gelip daha sonra hemen gidiyosa; cihazı pc ye bağladığın anda tanıma sesinden sonra çok hızlı şekilde (1-2 saniye içinde) bataryayı takman lazım.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious