ACİLL!!MTK6577 S4 FLASH TOOL SORUNU ACİL YARDIM EDERMİSİNİZ LÜTFEN!

Başlatan aliberk27, 24 Nisan 2014, 14:15:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HERKESE S.A. ARKADASLAR BENİM SORUNUM TEL. YANLIŞ ROM SONUCU TEL. SÖNDÜ. SİYAH EKRAN YANIP YANIP SÖNÜYO. DAHA ÖNCE YEDEGİNİ ALMİŞTİM.FLASH TOOL İLE BÜTÜN AYARLARI YAPIYORUM TELİN BATARYASINI CIKARIP USB BAGLIYORUM USB BAGLANDI SESİ GELİYOR ARDINDAN BAGLANTI KOPTU SESİ GELİYOR Bİ TÜRLÜ YÜKLEMEYİ BASLATAMADIM ARKADASLAR. LÜTFEN BANADA BİR YARDIM ELİ UZATIN. İLGİLENEN ARKADASLARA SİMDİDEN TESEKKUR EDERIM. HAYIRLI GÜNLER DİLERİM.
Linkback: ACİLL!!MTK6577 S4 FLASH TOOL SORUNU ACİL YARDIM EDERMİSİNİZ LÜTFEN!
  • Gösterim 11,670 
  • SP Flash Tool ile İlgili Konular Ve Paylaşımlar
  • 13 Yanıtlar

Arkadasim oncelikle flas tola scatteri yukle dowland a basdiqdan sonra usb u pcye tak
TURK-AZERİ iki dovlet bir millet

Dowlanda tikladiktan sonra usbu pcye tak ..yinede olmazssa drayverleri yuklemen lazim ..
TURK-AZERİ iki dovlet bir millet

Arkadaşım download yapmadan önce format kısmından whole format yap sonrada yedeğini geri yüklemeye çalış.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

dediginizi yapmıstım zaten kardeslerim sorun aygıt yöneticine giriyorum usbyi takınca mt65xx preloader gelip tekrar gidiyo varsa driverı link atarmısınız bi zahmet kardolar

dostum usb hallettim allah razı olsun. tanıttım bu seferde şu sorun çıktı neden biliyosanız gösterirmisiniz.

gaiba yine usb driverdan kaynaklanan bir sorun var driver varsa link atarmısınız

Arkadaşım romu yüklerken downloada yada formata bastıktan sonra telefonu bataryasız olarak pc ye bağla ve yükleme başlar başlamaz kırmızı ilerleme çubuğu %100 olmadan bataryayı tak hemen.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious