Telefonum Brick Oldu Nasıl Kurtarabilirim (SM-J100 MT6572)

Başlatan crofitasc, 12 Mart 2016, 19:00:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba Forumu 1 haftadır takipteyim yeni üye oldum  :yardimyardim:

Öncelikle Olay Şöyle Oldu;

Telefonumda virüs vardı bende birkaç sistem uygulaması sildim hata vermeye başladı reset attı ve bidaha açılmadı.
Forumda Okudugum Sp flash tool ve ya modifiyeli flash tool ile rom yükleme denemeleri yaptım ve sonuç hep hata
mtk droid tool ile cmw yüklemeyi denedim ama telefonum açılmadıgı için cihazi tanıyamadı.  :yardimyardim:

Ne Yapmalıyım ve dogru yerdemiyim?

Linkback: Telefonum Brick Oldu Nasıl Kurtarabilirim (SM-J100 MT6572)
  • Gösterim 9,447 
  • Replika MTK Clon Samsung s3 ( Rom )
  • 17 Yanıtlar

yuklediğin rom senin telefonunla uyumlumu uyumlu değilse uygun bi rom ara eğerki uyumlu diyorsan bide bu yolu dene:

Tamam deniyecem ama zaten telefonum için yapılan rom 1 tane ve 2 ayrı siteden indirdim 2 tane rom var ikisinden biri olur inşallah ve saol :D

BROM ERROR : S_STORAGE_NOT_MATCH (3182)
arkadaşım bu hatanın nedeni :

-ya vcom driverların eksiktir yada düzgün yüklenmemiştir tekrar yuklemeyi dene veya usb portunu değiştir kabloyu
başka girişe tak
-ya romun telefonla uyumlu değildir uyumlu rom bulman lazım
-yada yukleyeceğin romun scatterini seçtiğinde sp flahtoolda dikkat et yuklenecek dosyaların işaretli olmasına ve eğer işaretliyse ama yanındaki dosya konumu bölümü boşsa demekki o romda eksik dosyalar var yine çözümü sağlam rom bulmak..

bide bu romu dene eğer denemediysen
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Romu İndirdim ama vcom driverinin otomatik yüklemesi yokmu manuel yükleyince telefonu algılamama sorunu oluyor link verebilirmisin?

ve dosyalar paraola istiyor

arkadaşım ikisi zaten işini görür diğerlerini sil hatta sende zaten flash tool vardır onuda sil sadece mtk6572
romu.rarı bırak.bide otomatik komle driver kurulumu keşke olsaydı tadından yenilmezdi ama yok şimdilik
sen istersen alltaki linkteki driverları yükle ben ordan yuklemiştim ve bu güne kadar sıkıntı çıkarmadı ama en kararlı sistem windows 7 32/64 tür onuda bil

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious