-------- LG G4 REPLİKA MTK6572 TEL SESİ VE MÜZİK SESLERİ ÇALIŞMIYOR.....

Başlatan Ex2, 26 Şubat 2016, 17:06:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba Arkadaşlar kız kardeşime telefon almıştım fakat belirli bir saatlik kullanımdan sonra zil sesi mp3 sesleri buna birisi aradığı zaman çağrı sesi de dahil çıkmıyor. Tele res atınca düzeliyor normal teller gibi.. Sonra yine ses profili Genelde olduğu halde biraz kullanımla ses denen bisey cikmamaya başlıyor... Gerekli olan veya uygulamam gereken işlem sizce ne olabilir.. Kafam durdu cidden... Bu tele uygun ROM vs bulmak için neredeki bilgiye taabi olup araştırma yapmam lazim acaba?
O kocaman yardımlarınızi esirgemeyiniz teşekkürler.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linkback: -------- LG G4 REPLİKA MTK6572 TEL SESİ VE MÜZİK SESLERİ ÇALIŞMIYOR.....
  • Gösterim 9,022 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 14 Yanıtlar

Arkadaşlar yardımcı olacak yokmu 1dk bakıp ufacık vaktinizi ayırın lütfen... Konu güncel Teşekkür ederim. :yardimyardim:

telefonu droid root programı ile rootlayıp oradakı bilgiyı verirsen daha ıyı olur. rom bulsan bıle eger etelefonu  safedec sısyem klasorunu flash tool ile flaslaman sorunu düzelticektir. full room atmana gerek oldugunu dusunmuyorum.

Buyur hocam Yardımcı olursan çok sevinirim 1 haftadır uğraşıyorum sadece bu sorunu var telin onun haricinde stabil telefon.. İlginden ötürü teşekkür ederim.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

telefonu droid root programı ile rootlayıp oradakı bilgiyı verirsen daha ıyı olur. rom bulsan bıle eger etelefonu  safedec sısyem klasorunu flash tool ile flaslaman sorunu düzelticektir. full room atmana gerek oldugunu dusunmuyorum.
Arkadaşlar konu güncel yardım ve deneyimlerinizi ivedilikle bekliyorum. Sorunum hala ayni teldeki  sesler tercih profilleride dahil mp3 vs.. Hepsi kafasına gore bazen çalışıyor bazen çalışmıyor ses çıkmıyor yani ilk kez boyle biseyler karşılaştım napacam bilemedim  :kafams23:  :kafams23:  :kafams23:  :yardimyardim:  :yardimyardim:

rom yüklemenizi önermiyorum çünki telefonunuzu tamamen kaybedebilirsiniz   telefonunuzu gönderirseniz inceler bakarım
sizin yükliyebileceginiz bu telefon için malesefki rom yok

rom yüklemenizi önermiyorum çünki telefonunuzu tamamen kaybedebilirsiniz   telefonunuzu gönderirseniz inceler bakarım
sizin yükliyebileceginiz bu telefon için malesefki rom yok

Anlıyorum... :kafams23: Teşekkür ederim ilginiz için. Yalnız telefonun hiçbir sorunu yok gayet stabil çalışıyor fakat tek sıkıntısı işte;
1- Ses profil özelliği (GENEL) seçili olduğu halde birisi aradığı zaman sadece titreşim çalışıyor sesi çıkmıyor..
2-Mesaj sesi çıkmıyor,
3-Mp3 çalmıyor "dosya okunamıyor" diyor.
Bu sıralamadaki sorunların haricinde bir sorunum yok. Telefon normal şekilde çalışıyor acaba rom dışında ne yapmak lazım bu sorunları çözüme kavuşturmak için. Şimdiden teşekkür ederim.

malesefki telefon elimde olmadan bir çözüm üretemem romu  incelemem lazım  yada  siz  backup yedegi alıp buradan paylaşın inceleyeyim   mtk droid ile alınmış yedek lazım  inceleyebilmem için

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious