MTK 6572 Brick oldu

Başlatan ahmet_baba, 14 Şubat 2016, 23:10:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

:yardimyardim: Kore note 3 (mtk 65752) brick oldu yanlıslıkla frameworku degıstırdım ve bıdaha acılmadı samsun yazısı yanıp sonuyor ama cevap yok cwm de sd karta hafıza kartına girmıyo napıcam yardım diger yazanlarıda denedim ama ıse yaramadı acil lütfenn  :yardimyardim:
Linkback: MTK 6572 Brick oldu
  • Gösterim 3,190 
  • MTK Galaxy Note , Note 2 , Note 3 Sorunlar Çözümleri
  • 3 Yanıtlar

flash tool ile rom at yeni

pil yatağındaki bilgiyi googleye yaz romu sp flash tool ile kurtar kullanımı kolay 5.1 sürümleri açılmıyorsa nework yada herhangi
bir kurulum istiyor örneğin nework olmadan program açılmıyor gibi

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
:yardimyardim: Kore note 3 (mtk 65752) brick oldu yanlıslıkla frameworku degıstırdım ve bıdaha acılmadı samsun yazısı yanıp sonuyor ama cevap yok cwm de sd karta hafıza kartına girmıyo napıcam yardım diger yazanlarıda denedim ama ıse yaramadı acil lütfenn  :yardimyardim:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yapbulunan konudan faydalan.

Alıntı yaparak cevaplayın.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious