Samsung Galaxy Note 3 MT6572 Açılmıyor

Başlatan cevher25, 04 Şubat 2016, 17:46:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bunları denedim ama olmuyor güzel kardeşim. flash tool da tarif edildiği gibi yapıyorum. Telefonun kablosunu takıyorum. Bilgisayardan bir klik sesi geliyor ama ötesi yok. Bu klik sesi kablo takılı iken 2-3 dk da ara ara geliyor. Yani yükleme başlamıyor. "Yeşil daire içerisindeki ok işareti" gelmiyor. Yani bu işaret sadece bu yüklemede değil daha önce denemeye çalıştığım yüklemelerin hiçbirinde gelmiyor nedense. Yükleme öylece bekliyor. Ya ben bir şeyleri yanlış yapıyorum. Yada forumdan başka bir arkadaşın dediği gibi telefondaki testpoint noktalarıyla hard brikten cihazı kurtarmak gerek.  Mesela burada: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap bir arkadaş bununla ilgili bilgi vermiş. Ama kafam çok dolu şuan bunu deneyemem sanırım. Daha büyük bir arıza oluşturmayayım telefonda.
Bu yeşil ok işareti niye gelmez ama acaba bir fikri olan varmı arkadaşlar.?
Linkback: Ynt: Samsung Galaxy Note 3 MT6572 Açılmıyor

sen cihazı pcye taktığında ses geliyorsa cihaz hardbrick değildir hard brick olmayan cihaza testpointe gerek yok sadece
doğru romu bulup ve telefonun usb driverlerini iyi kurma lazım sen pcde bulunan usb vcom driverlerini kalldır yeniden
kur eğer yine olmazsa modifiye flaştool programları var forumda flaştool ile ilgili konulara göz at bulursun bunlarla dene
bide romu atarken bataryalı olarak dene ve bataryanın jarjı mutlaka olsun

Evet nihayet bugün itibari ile cihazı açabildik çok şükür.
Ben birçok şey deneyip beceremeyince indirdiğim dosyalar ile telefoncu arkadaşın yanına gittim. Sistemi uçuran arkadaş dedim ben birkaç şey buldum ama yükleyemiyorum şunları bir deniyelim.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap bu konudaki flash tool yedeğini yükledik açıldı. Bunu bende denemiştim ama yükleme bir türlü başlamıyordu. Ya sanırım kullandığım flash tool programından kaynaklanıyordu yada rasimcan kardeşimizin ifade ettiği gibi telefon usb driver kaynaklı bir sorun vardı ondan yükleme başlamıyordu. Yüklemeyi yapan arkadaşta zaten farklı farklı flash tool programı denemiş bir telefona yükleme yapan program başka bir telefona yapmayabiliyormuş. En sorunsuz olarak bunu buldum dedi versiyon bilgisi filan yok. Yüklemeyi yaptığımız flash tool proğramını da buraya yüklüyorum belki bir arkadaşımızın işine yarar. Buyrun: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Rasimcan kardeşim size de çok teşekkür ederim ilgilendiniz cevap yazdınız. Allah c.c. razı olsun.

nihayet mutlu sonlara bayılırım telefonunun açıldığına çok sevindim kurtuldu cihaz
budan sonra yedek falan almadan sakın rom falan atma sana dediğim gibidir kesin
sorun ya flaştol yada usb vcom driverlerinddir neyse mutlu sonla bitiğine sevindim
sendende allah razaı olsun ben bişey yapmadım keşke daha vazla bişeyler yapabilseydim

bu arada yüklediğin rom sana vermek istediğim romdu linkini bulamamıştım
bunun cwr olanını verdim

bende arkadaşın verdiği yöntemi denedim samsung ekran geldi kapand yine açlmyor yardım ltfen

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Alıntı yaparak cevaplayın.

ustad yonlendirmeniz uzerine bir cesaretle içini açtm ama hangi numarayla aratacam yazlımı yardımcı olursanız sevinirim

[IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap[/img]
Bu numara ile arama yap.

[IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap[/img]

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious