Samsung Galaxy Note 3 MT6572 Açılmıyor

Başlatan cevher25, 04 Şubat 2016, 17:46:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
[IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap[/img]
Bu numara ile arama yap.

[IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap[/img]

Alıntı yaparak cevaplayın.
değerli hocam dediğiniz gibi denedim needrom sitesindekini indirdim ama olmadı malesef çince olandan bişey anlayamadığım için yapamadım.sanırsam etiketin üzerinde V2.4 yazıyor bu versiyon olabilirimi acaba yazılım konusunda yardımcı olabilecek bir usta varsa 9 yaşındaki kızımı sevindirmiş olacak ilginiz içinde ayrıca teşekkür ederim
bu arada bu gün tahtakalede 80 tlye bordu değiştirerek yapabileceklerini soyledi bir firma
Linkback: Ynt: Samsung Galaxy Note 3 MT6572 Açılmıyor

Denemeniz Lazım bu romları 1 tane indirip olmaz. Bazen ben 10 gb yakın rom indiriyorum deniyorum. Hangisi uyarsa

Denemeniz Lazım bu romları 1 tane indirip olmaz. Bazen ben 10 gb yakın rom indiriyorum deniyorum. Hangisi uyarsa

üstat sitedeki butun romları denedim kastettim sizin ekran goruntusu taptığınız sitelerden sadece needromdakini indirdiğimdi
siteyi okudukca bişeyler öğreniyorum mtkdroid dosyalar içersinde log dosyası olduğunu öğrendim ordaki cihaz bilgileri bunlardır:
Model : Samsung GALAXY Note 3
Build number : ALPS.JB3.MP.V1
Build date UTC : 20140903-085010
Android  v : 4.4.2
Kernel v : 3.4.5 (rs@rs-ThinkStation-D30) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) )
#1 SMP  Wed Sep 3 16:48:03 CST 2014
Uboot build v : ----- should be  root shell
LCD Driver IC : ----- should be  root shell
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P2, 2013/10/24 16:17
ama root yapamadığımdan lcd bilgilerini bulamadım bu rom u bulabilirmiyim elimdeki romlar çok yakın değerler ama olmuyor

Dediğim gibi diğer romları da denemeniz Lazım.

allah hepinizden razı olsun dün gece telefonu hallettim  canavar gibi çalışıyor sabah en çok bu duruma kızım sevindi

allah hepinizden razı olsun dün gece telefonu hallettim  canavar gibi çalışıyor sabah en çok bu duruma kızım sevindi
Güzel bilgi paylaştıkça çoğalır. Nasıl yapıldığını Püf Noktaları varsa anlatırsan başkaları da faydalanmış olur. Kolay gelsin.

hocam nasıl hallettiniz acaba aynı dertten muzdarip olduk ta

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious