MTK 6582 İPHONE6S SELECT BOOT MODE SORUNU

Başlatan devrimdevo, 31 Ocak 2016, 14:40:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MERHABALAR iphone 6s mtk6582 replika cihazımın power tuşuna bastığımda select boot mode diye bir ekranla karşılaşıyorum
siyah ekranda beyaz yazılarla şöyle bir menü çıkıyor
recovery mode
fastboot mode
normal boot

olmak üzere 3 seçenek çıkıyor karşıma bunların kaşısında sürekli hareket eden bir ok işareti var ses açma kapama tuşları çalışmıyor telefonu sadece kapatıp açabiliyorum. power ve ses - tuşuna basarak açtığımda elma logosu gelip çince factory moduna gelebiliyorum her ne yaptıysam yine cihazım select boot moduna dönüyor bu durum yazılımsalmıdır yardım edebilecek biri varmı? :sos: :sos: :sos: :sos:
Linkback: MTK 6582 İPHONE6S SELECT BOOT MODE SORUNU
  • Gösterim 4,284 
  • CWM Recovery ile İlgili Konular Ve Paylaşımlar
  • 3 Yanıtlar

Nasıl bir forum ise yazdığın ve sorduğun hiç bir şeye geri dönüş yapılmıyor bende de aynı sorun var ne root ne rom atamıyorum hiç bir faaliyet olmuyor ne yapacağımı bilmiyorum :s

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
MERHABALAR iphone 6s mtk6582 replika cihazımın power tuşuna bastığımda select boot mode diye bir ekranla karşılaşıyorum
siyah ekranda beyaz yazılarla şöyle bir menü çıkıyor
recovery mode
fastboot mode
normal boot

olmak üzere 3 seçenek çıkıyor karşıma bunların kaşısında sürekli hareket eden bir ok işareti var ses açma kapama tuşları çalışmıyor telefonu sadece kapatıp açabiliyorum. power ve ses - tuşuna basarak açtığımda elma logosu gelip çince factory moduna gelebiliyorum her ne yaptıysam yine cihazım select boot moduna dönüyor bu durum yazılımsalmıdır yardım edebilecek biri varmı? :sos: :sos: :sos: :sos:

Okun sürekli hareket etmemesi birinin üstünde sabit durması lazım,tuşlarda donanımsal sıkıntı olabilir takılı kalıyor büyük ihtimalle.Ok birinin karşisında sabit durursa, Ses açma tuşuyla girmek istediğin moda gel,sonra ses kısma tuşuna bas (yada tam tersi)3-5 saniye bekle girmesi lazım.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Konuyu çözen var mı bende de aynı sorun var açınca o ekrana geliyor hep

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious