___MT 6589 (S4 REPLİKA) BRİCK..ACILIS LOGOSUNDA KALDI ACILMIYOR___

Başlatan SELİMDİLLİ, 25 Ocak 2016, 11:29:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SELAMIN ALEYKÜM ARKADASLAR[

MT6589 TELEFONUM ACILIS LOGOSUNU DEGISTRDIGIM ICIN ACILMIYOR...ACILIS LOGOSUNDA TAKILI KALIYOR VE ACILMA ISLEMI OLMUYOR...SADEC FAKTORY RESET BOLUMUNE ALABILIYORUM..YANI CINCE YAZAN MENUYE..SES KISMA MENU TUSU VE ACMA KAPAMA TUSU ILE OLAN BOLUM YANI...TELEFONUMUN BILGILERI ALTTADIR..ÜCRETSIZ YARDIM EDEN ARKDASLAR OLUR ISE SEVINIRIM ILLAKI UCRET TALAP EDEN OLUR ISE Kİ HAKLILARDA ZAMANLARINI VE EMEKLERINDEN FAYDALNMIS OLACAGIZ HAVALE ILE PARASINI YATIRIRIM YARDIMCI OLAN ARKDSLARA..SIRASI ILE NE YAPMAM GEREKTIGINI ANLATIM OLUR ISE COJ-K DAHA FAZLA SEVINIRIM...AZ COK BU KONULAR HAKKINDA BILGIM VAR KI KENDI SITEMIZDE VAR ANDROID TELEFONLAR ICIN ÇİN MALI TELEFONLARA BIRAZ YABANCI KALDIK USTADLARIMZ YARDIMCI OLUR ISE COK SEVINIRIM..SIMDIDEN TESKKUR EDER KOLAY GELSIN DILEKLRIMI ILETIRIM..

MODEL:                                                         GT-İ9500

FCC ID:                                                           A3LGT-İ9500

SSN:                                                               -İ9500GSMH

BB CHİP:                                                         MT 6589

MS BOARD:                                                    Ja3g

MODEM VERSION:                                         MOLY. WR8. W1315.MD.WGMP.V1.P3,2013/11/15 14:46

BAR CODE:                                                     060601MT012345678901248334_18155810

BUILD TİME:                                                    Mon may 26 22:07:04 CST 2014

KERNEL VERSİON:                                          3.4.5 (liuxiuyun@mht-05) (gcc version 4.6.x-google 20120106) (prerelease)                                         

(GCC) 1SMP PREEMPT  Mon May 26 22:05:10 cst 2014

android version:                                              4.4.2

SW WESİON:                                                    ALPS.JB3.MPV1

CUSTOM BUILD VERSİON:                               V16_FWVGA_V3.1_LCA_20140526_2153_V1.0.1_ENZH_S_PIP_72M

Linkback: ___MT 6589 (S4 REPLİKA) BRİCK..ACILIS LOGOSUNDA KALDI ACILMIYOR___
  • Gösterim 5,957 
  • Yeni başlayanlar(Videolu Anlatımlar)
  • 8 Yanıtlar

*** Öncelikle replika telefonlara rom yüklemesi hakkında bilginiz var mı?

Şimdi replika telefonlarda böyle rom bulamayız. Bize MTK Droid Tools bilgileri lazım. Gereken bilgilerin bazılarını yukarıda yazmışsınız fakat LCD Driver IC'yi bilmeden rom yüklemesi yapmayı önermiyoruz.

Verdiğiniz bilgilere göre rom baktım fakat çoğu MTK6572 için. Telefonun MTK6589 olduğundan emin misiniz?

Telefonu Factory Mode'ye alıp bilgisayar ile bağlayın. Daha sonra driverler yüklü değilse yükleyin. Sonra MTK Droid Tools'u açıp oradaki bilgileri buraya yazın.
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

ÖNCELIK ILE TESKRLER GERI DONUS VE YARDIMCI OLMAYA CALISTIGINI ICIN...MTK DORIDDE 6572 GOZKMEKTE..AZ COK BILGIM VAR MTK DROID TOLSLA ROM YUKLEMEK MUMKNSE TELEFONU GRYOR FLSH TOL GORMEDI  YARDIM EDERSENIZ COK MINNETTAR KALIRIM 
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

bıraz acelemı edıyorum acaba..yokmudur mtk droıd tolla yukleyebılecegım bır backup dosyası rom vs bısıler telefonu cwm de acamıyorum suan ıcın sadece mtk droıd gormkte

__yardım edecek hıcbır arkadas yokmudur__??

suanda  SPFLASH TOL TELEFONU GÖRMKETE O SORUNU CÖZDUM EKSIK OLAN SADECE ROM EKSIGIM KALDI..YUKARIDA YAZAN   BILGILERE UYAN ROM BULUNURSA SEVINIRIM YARDIM EDEN ARKDSLARA..6 SAATTIR ARAMA YAPMAMA RAGMEN BULAMADIM MAALESEF..

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Romlar mevcut fakat lcd driverın net değil. Denemeler yapacaksın. Yapamazsan Tekyürek ve dreaman26 ücretli onarım yapıyorlar diye biliyorum.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

Erd adlı arkadaşımında dediği gibi Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap romlar telefonunuzun kerneli ile aynı.

Buradaki romları deneyin. Büyük ihtimalle biri uyacaktır. LCD Driver IC görünür olsaydı direk onu yüklerdiniz. Fakat şimdi hepsini denemelisiniz.
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious