NOLUR ŞU YEDİĞİM Bİ HALTA BAKSANIZ :( AH ŞU HER .... ATLAYAN BAŞIM YOKMU

Başlatan alleqro, 23 Ocak 2016, 20:38:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SORUN 1
BENİM TELEFONUN KAMERASI AÇILMIYODU GALERİ DURDU HATASI İLEMOBİLE UNCEL TOOLS LA UĞRAŞINCA BAŞIMA BASEBAND SİLİNME SORUNU GELDİ
TELEFON İYİCE GİTTİ KAPSAMLI ARAŞTIRMA YAPMADAN ROM ATMAYA GEÇTİM TELEFON HARDBRİCK OLDU NEYSE KURTARDIM ONU Bİ ŞEKİLDE BALIĞIMA DENK GELDİ ONUDA İSTEYENE ANLATIRIM ROM YEDEĞİM FALAN HİÇ BİŞEYİM YOKTU BİLGİLERİM BİLGİLERİ TEK TEK ÇÖZDÜM Bİ ROM BULDUM UYUYO KURDUM AÇILIYO  İNGİLİZCE YAZILAR YAZIYO DATA FALAN RESET DİYO ROMUN DATA VE CECHE DOSYASI YOKMUŞ HERALDE AÇILIYO ORDA KALIYO
SORUN 2 İSE
ROMA BAŞKA ROMUN O ROMDA AZ ÇOK ÇALIŞIYODU AMA ANDROİD LOGOSUNDA KALIYODU ONUN DATA VE CECHE DOSYASINI ATTIM UPLOAD EDİYİM DEDİM PRELOADER YİNE AÇIK BIRAKTIM .S HARDBRİCK OLDU YİNE AMA BUSEFER ÇOK TUAF BİŞEY DRİVERİ HİÇ GÖRMÜYO .S ROMU TEKRARDAN YÜKLEYEMİYORUM

5 DK NIZI AYIRIP YORUM ATSANIZ SÜPER OLUR .S OLUMLU OLUMSUZ YORUMLARA AÇIĞIM
Linkback: NOLUR ŞU YEDİĞİM Bİ HALTA BAKSANIZ :( AH ŞU HER .... ATLAYAN BAŞIM YOKMU
  • Gösterim 2,601 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 4 Yanıtlar

Mtk droid tools da log dosyasına bak orada daha önce bağlandığında telefon bilgileri saklanır. Ona göre rom ara.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

buldum zaten ama data cachesi yk  telefn acılınca reset at diy

Cache önemli değil. Preloader, Boot, uboot, secro, system, recovery. Bunlar önemli
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

bak ben 16 rom denedim 1 tanesi actı ondada encryption unsuccessful hatası veriyo reset diyorum  ordada hata veriyo

data dosyası deme sebebim bunun güc tusuna bastıgımda önceden 5 secenek cıkıyodu  yeniden basIat  kapat ucak modu gibi ben mtk droid tooIstan  root attım snra orası bozuIdu 2 secenek vardı yeniden basIat kapat daha sonra menu tusuna uzun basınca görev yöneticisi acıImıyodu iyice gitti yani rom attım o hatayı verdi güc tusuna bastım yine aynı kapat ve yeniden basIat var sadece .s cozemessem cope atarım teIi oIur biter

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious