her romu SP Flash Tool ile yüklüyemiyorum

Başlatan kralonur814, 09 Ocak 2016, 23:14:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba.Telefonum reeder p8.Fabrika romunu ve güncellemeleri yaparken SP Flash Tool kullanabiliyorum ama internetten bulduğum android 5.0 gibi romları yüklüyemiyorum.bana yardım edermisiniz ?

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

buraya kadar geliyorum ama internetten bulduğum romlarda not defteri olmadığı için devam edemiyorum
Linkback: her romu SP Flash Tool ile yüklüyemiyorum
  • Gösterim 4,101 
  • SP Flash Tool ile İlgili Konular Ve Paylaşımlar
  • 5 Yanıtlar

cwm rom yada orginal telefonların  romlarını  indiriyorsan eğer netten scatter dosyası bulamazsın. flash tool ile yüklenenleri indirmelisin.

ve rom yedegini saklamayı unutma.

cmw romda yapamıyorum android simgesi üzerinde ünlem oluyor.

sen telefonuna daha önce flashtool ile yükleme yaptınmı ?

telefonunun kendine ayıt flashlama programı va. odin gibi

sanırım bu programla rom atabiliyorsun telefonuna 

PhoenixUSBPro

bu link i incele istersen.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

beyler bi yardım replika s3 var güç açma kapama tuşu bozuldu nası açacam geri

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious