mtk 6572 s4 android yazsısında kalıyor cwm yok ? yardım

Başlatan RamazanCeliktr38, 08 Aralık 2015, 20:05:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mtk 6572 s4 android yazsısında kalıyor cwm yok ne d rom yükleniyor pc telefonu  android kendi recoverysinde görmüyor flash toolls dennedim olmuyor başka programlarda denedim hata veriyor sadece factory modda telefonu görüyor ve fastbootta (onuda factory modda başka programla açıyorum) mtk droid toolsta aşşağı kutucuk mavi görünüyordu bi şekilde sar yaptım yeşil olmuyo r  tel android yazısında kalıyor lütfen yardım edin
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linkback: mtk 6572 s4 android yazsısında kalıyor cwm yok ? yardım
  • Gösterim 3,156 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 5 Yanıtlar

telefonunuza rom yüklemesi yapmamış iseniz sarı cwm vardır telefonda oradan delete al user data secenegini secer seniz telefonu sıfırlamış olursunuz telefonunuza kavuşmuş olursunuz
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

telefona daha önceden sistem dosyaları silinmişti root attıktan sonra root exporler ile sonra ne yaptıysam açamadım bidaha  sizin üstün bilgilerinizden yararlanmak isterim hocam :)

:yardimyardim: lütfen yardım. çok araşırdım fakatsonuç alamadım :yardimyardim:

aynı problem bende de var ne yaptıysam telefon cwm modda açılmıyor bir çözüm bulduysanız banada söyleyin

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious