SP FLASH TOOL BROM ERROR: S_DL_PMT_ERR_NO_SPACE(5069) HATASI

Başlatan ozcanayazlarli, 08 Aralık 2015, 03:18:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve yaklaşık 10 gündür bi sorunla uğraşıyorum. replika s3 min ve htc 616 ya rahatlıkla rom atabiliyorum yani bu konuda biraz bilgim var. bundan 10 gün önce yazılımında sorun olduğunu bildiğim halde yazılım atarım kızım kullanır düşüncesi ile bi tane PRESTİGİO 5044 DOU aldım. telefonun sorunu google hesadı on defa yanlış girildiği için telefon reset istiyor fakat data dosyası bozulduğu için herhangibişey olmuyordu. telefon normal çalışır vaziyette idi. yani ekran açılıyor logo geçiyor ve telefonun kilitlendiğini anlatan ingilizce yazı geliyordu. ayrıca şarj oluyor ve şarj göstergesi ekrana geliyordu. ben rom bozuk olduğu için yedek alma gereği duymadım. 2 adet telefonun orjinal romunu buldum. telefonu ilk önce temiz bi kurulum olsun diye formatladım ve rom yüklemeye geçtim. fakat kırmızı çizgi ilerliyor ardından mor çizgi %100 oluryor yaklaşık bi on saniye sonra bu hata geliyor.. BROM ERROR: S_DL_PMT_ERR_NO_SPACE(5069) 3 tane bilgisayarda denedim. vista ,win 7 ve win 8 de üçünde de aynı mesajı alıyorum bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. şuan telefon gitti şarj olmuyor fakat bilgisayar görüyor....
Linkback: SP FLASH TOOL BROM ERROR: S_DL_PMT_ERR_NO_SPACE(5069) HATASI
  • Gösterim 3,698 
  • SP Flash Tool ile İlgili Konular Ve Paylaşımlar
  • 1 Yanıtlar

Telefona özel yapılmış flash tool kullanmanız gerekebilir.Aşağıdaki konuyu inceleyin.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious