replika note3 sm-n900 rom yüklemede sorun

Başlatan arthur73, 24 Kasım 2015, 13:41:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

:uyariiiiiisda:     :sos:    :sos:
bu benim telefonuma farklı bir rom yüklemeden önce almış olduğum ekran görüntüsü.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

telefon yedeğimi aldıktan sonra 6 tane farklı rom yükledim telefona fakat hiç biri çalışmadı. formatladım başka rom denedim yine olmadı. sonrasında kendi yedeğimi geri yükledim şimdide telefon android sembolüne kadar açılıyor devamı gelmiyor. recowery çalışıyor wipe data factory reset yaptığımda hata veriyor. aşağıdaki resim eon son aldığım görüntü. bir şeyler eksik ve yanlış ama düzeltemiyorum. farklı bir rom yükleme sebebim telefonun ekran görüntüsünde problem olmasıydı. benim modelime ait sanırım çok değişik lcd driver mevcut. her şeyi aynı fakat lcd driverları farklı bir sürü rom buldum ama her şey daha kötü oldu. nasıl düzeltebilirim yardım istiyorum.

telefondaki son durum bu ve ekran çizgi çizgi. ayrıca ekran çözünürlüğüm ne onuda tam bilmiyorum.

:yardimyardim:

Linkback: replika note3 sm-n900 rom yüklemede sorun
  • Gösterim 2,988 
  • Replika MTK Clon Samsung s3 ( Rom )
  • 2 Yanıtlar

sorunuma bir cevap alamadım fakat telefonu açmayı başardım. yalnız kafam baya karıştı. aşağıdaki resimleri incelerseniz kafa karışıklığımı anlayacaksınız. ayrıca telefonun ekran kaydını aldığım bir video linki paylaşıyorum. asıl sorunum olan ekran görüntüsünün bozuk olmasıydı. şu anda da hala aynı ekran görüntüsü çok bozuk. fakat videoda da göreceksiniz ki yaptığım kayıtta en ufak bir kötü görüntü yok. sanıyorum benim sorunum yazılım değil. cihazda başka bir sorun olduğunu düşünüyorum. sizin yorumlarınız nelerdir paylaşırmısınız? resimlerdeki bilgiler aynı cihaza ait.

ekran kaydı için linki kullanabilirsiniz.

telefonunuza hç rom yüklemeden bu sorun oluşmuya başladıysa donanımsal bir agrıza rom yükledikten sonra olduysa romdan kaynaklanan bir agrıza

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious