TEKRAR YÜKLENEN monkeytest ve time service EasyTouch ve ekelntileri VİRÜS

Başlatan cengocengo, 19 Kasım 2015, 17:34:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Selam Arkadaşlar ;  öncelikle kaliteli ve güzel yardımcı paylaşımlarınız için tşk ederim.
Benim bundan 1 yıl önce replika olarak aldığım  Samsung note 3  SM- N900  MT6589 ve diğer özellikjlerini sonra yazacağım telefon kullanıyordum ta ki birkaç uygulama yukledim ondan sonra oldu sanırım. Easy touch ve onun eklentileri sürekli fabrika ayarları virüs taramalar okudugum form siteleri, indirdiğim prıgramlar falan nafile çözemedim . tek çare burası kaldı.
Telefon güzel yani  pahalı telefon özellikleri kadar hemen hemen aynı benim  bütceme uygun fakat o virüs bulaştıktan sonra kullanamıyorum. 2 aydır yatıyor telefon.Özellikle TEKYÜREK kardeşime sesleniyorum. Lütfen yardım arkadaşım.gerekirse sizinle irtibat kurup telefonu göndereiblirim.  form siteleride herkes bişe yapmıs indiryorum ama işin içinden  çıkamıyorum acıkcası ... Eğer benim gibi aynı durumda olanlar da varsa burada birbirmize destek olup bu sorunu  çözelim. saygılar iyi çalışmalar... Tekyürek   kurban olsun sana kızlar  nolru el at benim şu telefona :))
Linkback: TEKRAR YÜKLENEN monkeytest ve time service EasyTouch ve ekelntileri VİRÜS
  • Gösterim 3,454 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 6 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Selam Arkadaşlar ;  öncelikle kaliteli ve güzel yardımcı paylaşımlarınız için tşk ederim.
Benim bundan 1 yıl önce replika olarak aldığım  Samsung note 3  SM- N900  MT6589 ve diğer özellikjlerini sonra yazacağım telefon kullanıyordum ta ki birkaç uygulama yukledim ondan sonra oldu sanırım. Easy touch ve onun eklentileri sürekli fabrika ayarları virüs taramalar okudugum form siteleri, indirdiğim prıgramlar falan nafile çözemedim . tek çare burası kaldı.
Telefon güzel yani  pahalı telefon özellikleri kadar hemen hemen aynı benim  bütceme uygun fakat o virüs bulaştıktan sonra kullanamıyorum. 2 aydır yatıyor telefon.Özellikle TEKYÜREK kardeşime sesleniyorum. Lütfen yardım arkadaşım.gerekirse sizinle irtibat kurup telefonu göndereiblirim.  form siteleride herkes bişe yapmıs indiryorum ama işin içinden  çıkamıyorum acıkcası ... Eğer benim gibi aynı durumda olanlar da varsa burada birbirmize destek olup bu sorunu  çözelim. saygılar iyi çalışmalar... Tekyürek   kurban olsun sana kızlar  nolru el at benim şu telefona :))
Telefonunuz Hiçbir Şekilde Açılmıyor mu ?
Yalnızca çocuklar ne aradıklarını biliyorlar :smiley:

clean masteri kullandınız mı hiç vurus yada telefonuzun acıklarını kapatır
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Evet Her güvenlik silme antivirus prıgramını hemen hemen denedim . yapmadığım şey kalmadı.. Telefonun acma tuşu +ses tuşu + Home tuşu 3  une basıp fabrika rest dedim yine faydasız . Öyle birşey ki telefonun belleğine girmiş siliyorum her actığımda kendini aktifleştiriyor ve  teleofnu ele geçirmiş durumda  :))  Room mu rooot mu nedir bunları atsak faydası olur mu ?  telefon güzel ama kullanamıyorum.1 yıl kullandım :)
:superrrrrrrrr:
Sonra işte bu virus elimden aldı  :vur:

Lütfen anlayan arkadaşlar yardım  :uyariiiiiisda:

arkadaşım bu sizin bahsettiginiz  vürüs degil aslında  biliyormusunuz  çinli mühendislerin   bir apk içine yerleştirdigi 3 beş tane kod ile o apk sayesinde markete baglanım uygulama indiriyor    sizin yapmanız gereken   hangi uygulamada   sorun var onu bulup apk yı silmeniz yada engellemeniz gerekmektedir    o zaman telefonunuz kendi kendine dosya indirmiyecektir

zaten bir zaman sonra indirmeyi kendilinden keser hiç ellemesenizde   ekledikleri kodlar özelligini bir zaman sonra kaybedecektir
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Selam Tekyürek kardeşim. yok indirdiğim  bütün uygulamaları kaldırdıım.sadece otomotik fabrika ayarlarındaki normal uygulamalar var ve tlf resetledim yani fabrika ayarlarından ama nafilee o easy toch  virğüsğ ve ekeltileri  tekrar tekrar kendini gösteriyor silmeme ramen.  çözümü o şekilde olmuyor.Telefonu size nasıl göndersem bi bakıversen  olmaz mı  ? 
Çok sevinirim ...

Selam  , virüs silme programlarını indirdim tarattım.  virüs var oldugunu söyluyor fakat silinmiyor. virüslü programı Easy toch Du speed booster ve Du Battery Saver diye eklentileri uygulamlardan silmeme ramen tekrar actıgımda otomotik kendini yeniliyor.
bu illetten nasıl kurtulcam telefonu ele geçirmiş. bilen yardım eden yokmu  arkadaşlar.Telefonun resmini ve virüsleri nasıl cekip atabilirim buraya resimli ? Tşk

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious